SON DAKİKA

Bayraklı boyacının testi pozitif!

Karadeniz Ereğli’de “Bayraklı Boyacı” namıyla bilinen Salih Atlazoğlu’nun Korona virüse yakalandığı ve evinde izolasyonda olduğu öğrenildi. 13 Aralık, 2021 15:13 Güncelleme: 13 Aralık, 2021 15:13 Bayraklı boyacının testi pozitif!

Ereğli ilçesinde ikamet eden ve “Bayraklı Boyacı” lakabıyla bilinen bölgemizin tanınmış simalarında Salih Atlazoğlu Covid-19 olanlar kervanına katıldı.

Hafta sonu, yüksek tansiyon ve şiddetli bağ ağrısı şikayetleriyle Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne giden Bayraklı Boyacı – Atlazoğlu’na, 11 Aralık Cumartesi test yapıldığı ve aynı günün akşam saatlerinde test sonucunun telefon mesajı olarak “pozitif” olarak bildirildiği kaydedildi.

“TANSİYONUM 23’E ÇIKTI”

Hafta sonu şiddetli baş ağrısı ile uyandığını anlatan 56 yaşındaki Atlazoğlu; ”Hayatımda bu denli bir baş ağrısı geçirmemiştim. Tansiyonumun küçüğü 17, büyüğü 23 idi. Hemşireler, doktorlar şaşırdı! Test yaptılar ve aynı gün akşam sekiz civarında telefonuma gelen mesajla Korona virüs olduğumu öğrendim. Şuan durumum iyi, 14 gün evde izolasyonda olacağım” dedi.

“ÜÇÜNCÜ AŞIMI OLACAKTIM”

13 Aralık Pazartesi üçüncü aşı randevusu olduğunu belirten Atlazoğlu; “İki aşı olmuştum. İkinci aşımın üzerinden yaklaşık altı ay geçti. Pazartesi üçüncü aşı randevum vardı. Testim pozitif olduğu için iptal oldu. Doktorların belirleyeceği tarihte olacağım. Daha önceki aşılarımı iyi ki olmuşum. Evdekilerde aşılarını oldu. Onların durumu da iyi. Birkaç gün sonra onlara test yapacaklar. İştahım yerinde, şuan için herhangi bir şikayetim yok. Evimde istirahat ediyorum. Aile hekimim ve muhtarım aradı. Durumum takip ediliyor. Teşekkür ediyorum. 14 günün sonunda test yaptıracağım. Durum olumlu çıkarsa yine dükkanımda yani boya sandığımın başında olacağım” ifadelerine yer veren Salih Atlazoğlu, aşının önemine dikkat çekerek, ihmal edilmemesi gerekliliğini sözlerine ekledi.

İlçede senelerdir ayakkabı boyacılığı ile hizmet eden ve her boya sandığını açtığında bayrağımızı yanında bulunduran Salih Atlazoğlu’na (Bayraklı Boyacı) S Rota Haber Gazetesi olarak ygeçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Yorum Ekle