SON DAKİKA

Başkan Posbıyık, Ayağının Tozuyla Belediyenin Sahadaki Çalışmalarını Denetledi

Başkan Posbıyık, Ayağının Tozuyla Belediyenin Sahadaki Çalışmalarını Denetledi 13 Ekim, 2023 16:30 Güncelleme: 13 Ekim, 2023 16:30 Başkan Posbıyık, Ayağının Tozuyla Belediyenin Sahadaki Çalışmalarını Denetledi

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, şehir dışı programının ardından Ereğli’ye dönüşünde ilk olarak belediyenin sahada yürüttüğü çalışmaları yerinde denetledi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, şehir dışı programının ardından Ereğli’ye döndü ve ilk iş olarak belediyenin sahada yürüttüğü çalışmaları yerinde denetledi.

Başkan Posbıyık, beraberinde Başkan Yardımcısı Oğuz Cömert ile birlikte ilk olarak Uzunmehmet Mahallesi’nde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi, çalışanlara kolaylık diledi. Ardından belediyenin yaptığı yeni sosyal tesisi gezen Başkan Posbıyık, şunları söyledi:

“2023 Yılı sıcak asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Uzun Mehmet Mahallesi, 1 Nolu Azıklıoğlu Sokak’ta devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledim. Hava şartlarının da iyi gitmesi ile birlikte çalışmalarımız hızlı bir şekilde ilerliyor.Belirlediğimiz program dahilinde çalışmalarımız devam edecek.

Ayrıca sosyal tesislerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Özellikle okulların yoğun olduğu Erdemir Sineması altına yeni bir kafeterya yapımına başlamıştık, çalışmaları yerinde inceledim, inşaat hızla devam ediyor.

Burada 6 bin 300 metrekare yerimiz var. 200 metrekare kapalı alan, 250 metrekare de terası olan bir kafeterya ve bahçesi olacak. Özellikle gençlerin çok beğeneceğine inanıyorum. Ekiplerimizin diğer alanlarda da çalışmaları devam ediyor.”

Yorum Ekle