SON DAKİKA

BAŞKAN POSBIYIK, AFETZEDELERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Pazar günü yaşanan afette zarar gören çarşı esnafı, balıkçılar ve sanayi esnafını sürekli dolaşarak yaraların sarılması için destek oluyor. 23 Kasım, 2023 08:43 Güncelleme: 23 Kasım, 2023 08:43 BAŞKAN POSBIYIK, AFETZEDELERİ YALNIZ BIRAKMIYOR

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Pazar günü yaşanan afette zarar gören çarşı esnafı, balıkçılar ve sanayi esnafını sürekli dolaşarak yaraların sarılması için destek oluyor.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, başkan yardımcıları ve tüm birim müdürleriyle afetzedeleri ziyaret ederek yaraların sarılması için destekte bulundu.
Pazar günü yaşanan afette Pençes deresinin taşması nedeniyle büyük zarara uğrayan çarşı esnafı, kasırgaya dönen fırtına nedeniyle zarar gören sahil bandındaki işletmeler ile balıkçıları ve ardından sel baskınına uğrayan sanayi esnafını ziyaret eden Belediye Başkanı Halil Posbıyık, el birliğiyle yeniden ayağa kalkacaklarını söyledi.
Sahada 600 personelin aktif görevde olduğunu belirten Başkan Posbıyık, esnafın talepleri doğrultusunda birim müdürlerine yeni görevlendirmelerde bulundu. Başkan posbıyık ayrıca, Ereğli’ye destek için dışarıdan gelen AFAD gönüllülerini de ziyaret ederek destekleri için teşekkür etti.

Yorum Ekle