SON DAKİKA

Askıda Fatura Hizmete Devam Ediyor

Askıda Fatura Hizmete Devam Ediyor 19 Mart, 2024 14:54 Güncelleme: 19 Mart, 2024 14:54 Askıda Fatura Hizmete Devam Ediyor

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin su faturalarını ödemede güçlük çeken vatandaşlar için destek uygulaması “Askıda Fatura”, ihtiyaç sahipleri ve hayırseverler arasında köprü olmaya devam ediyor.

Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından; ihtiyaç sahibi vatandaşlarla, hayırseverler arasında dayanışmayı ve yardımseverliği arttırmak, zor dönemler geçiren vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla hazırlanan “Askıda Fatura” uygulaması, Ramazan ayında da köprü olmaya devam ediyor.

SU FATURASINI ÖDEYEMEYENLER BAŞVURABİLİYOR

Faturalarını ödemede güçlük çeken vatandaşlar; belediyenin https://askidafatura.kdzeregli.bel.tr/ adresindeki “Fatura Bırak” bölümünden veya bizzat Çözüm Masası’na başvurarak destek alabiliyorlar. 

İhtiyaç sahibi vatandaşlar tarafından sisteme bırakılan faturalar, ilgili komisyon tarafından incelendikten sonra ödeme ekranına düşüyor ve hayırseverler diledikleri faturaları online olarak “Fatura Öde” bölümünden ödeyebiliyorlar. 

Bilgisayar kullanmada güçlük çeken vatandaşlar ise bizzat çözüm masasına başvurarak görevlilerden destek alabiliyorlar. “Askıda Fatura” uygulaması hakkında ayrıntılı bilgi için 333 13 33 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.Yorum Ekle