SON DAKİKA

500 kalp hastası sağlığına kavuştu

500 kalp hastası sağlığına kavuştu 23 Kasım, 2021 15:51 Güncelleme: 23 Kasım, 2021 15:51 500 kalp hastası sağlığına kavuştu

Zonguldak’ta kuyumcu olarak çalışan Yüksel Tosun, sırt ağrısı şikayetiyle Özel Echomar Hastanesine başvurdu.

Yapılan kontroller ve anjiyo sonrası damar tıkanıklığı tespit edildi, Bypass kararı alındı. Özel Echomar Hastanesinde ameliyata alınan Tosun, şimdi sağlığına kavuştu. 

Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: 

Ameliyatı gerçekleştiren doktorumuz Ali Kemal GÜR ve ekibine teşekkür eden Tosun, yaptığı açıklamada; “Anjiyoda 4 damar tıkalı diye bilgi verildiğinde herhalde şaka yapıyorlar diye düşündüm. Ali Kemal hocamla ilk tanıştığımda kendisini çok sevdim ve güvendim. Hocam ameliyatımı gerçekleştirdi Allah razı olsun.”diyerek duygularını ifade etti. 

Doç. Dr. Ali Kemal GÜR, operasyonun güzel geçtiğini, hastanın sağlığına kavuştuğunu ve bugün taburcu olacağını ifade etti. 

Başhekimimiz Dr. Nevzat ÇİMENOĞLU, şunları söyledi:
Echomar Kalp Merkezimiz faaliyete geçeli 3 yıl oldu. Bulunduğumuz ilçede insanların açık kalp ameliyatı olmaya karar vermesi kolay değil. Özellikle kardiyoloji alanında aldığımız sonuçlar çok güzel. Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalarımız var. Bu hem hastanemiz için hem de Zonguldaklı olarak bizler için gurur kaynağı oluyor. Hastanemizin 500. , Doç. Dr. Ali Kemal GÜR'ün de 200. Bypass hastası bugün taburcu oluyor. Bu güne kadar olduğu gibi bundan  sonra da  sağlık alanında kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Yorum Ekle