Ana Sayfa Siyaset Vatandaşlar, “Yanındayız başkan”

Vatandaşlar, “Yanındayız başkan”

Vatandaşlar, “Yanındayız başkan”

Giriş Tarihi: 10 Mart 2019 Pazar 17:27
Vatandaşlar, “Yanındayız başkan”

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin hafta sonunu seçim çalışmalarına taksi duraklarından başladı. Güne Sahil Taksi Durağına ziyaret ile başlayan Erol Şahin, taksicilerle uzun uzun sohbet edip sorunlarını dinledi ve görüşlerini aldı.

AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi adayları, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ve kalabalık bir grup ile sahilde yürüyen Erol Şahin, sahil boyunca halk ile selamlaşıp sohbet etti ve hafta sonunu çay bahçelerinde geçiren vatandaşlar ile selamlaştı.

Erol Şahin’in projelerini yakından takip ettiklerini belirten vatandaşlar, bu projelerin hayata geçirilmesi için kendisinin yanında olduklarını bildirdiler.

Şahin’in yolunu kesen kadınlar ise, özellikle kültür gezilerini dört gözle beklediklerini belirterek, “Çanakkale’ye, Anıtkabir’e gitmek istiyoruz başkan” dediler.

Belediye Başkan Adayı Erol Şahin de, Kdz. Edeğli’de tüm ev hanımlarına verdikleri kültür gezisi sözünü mutlaka yerine getireceklerini ve tüm masraflarında belediye tarafından karşılanacağını söyledi.

MİTİNGE DAVET ETTİ

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Adayı Erol Şahin, sahil boyunca gördüğü ve tokalaştığı her vatandaşı 19 Mart’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ereğli’de en iyi şekilde karşılanması gerektiğinin altını çizen Erol Şahin, bunun Ereğli için tarihi bir fırsat olduğunu ve Ereğli’yi seven herkesin siyasi düşüncelerinin etkisi altında kalmadan sadece ve sadece Ereğli için mitinge katılmaları gerektiğini söyledi.

Erol Şahin, Maden Şehitleri Aileleri Derneği tarafından düzenlenen mevlit programına da ekibi ile birlikte katılarak maden şehitleri için dua etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık