Ana Sayfa Spor Tenis Federasyonu Turnuvası sona erdi

Tenis Federasyonu Turnuvası sona erdi

Tenis Federasyonu Turnuvası sona erdi

Giriş Tarihi: 30 Eylül 2019 Pazartesi 13:26
Tenis Federasyonu Turnuvası sona erdi

Türkiye Tenis Federasyonunun organizasyon programında yer alan ve 26 - 29 Eylül tarihleri arasında Türkiye’nin en eski ve köklü kulüplerinden biri olan Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü tarafından 68 yıllık tarihi tesislerinde düzenlenen Türkiye 12 yaş tenis turnuvası sona erdi.

Zonguldaklı tenis severlerin ve diğer illerden gelen sporcu ailelerin 4 gün boyunca ilgi ile izlediği turnuva çekişmeli ve zevkli maçlara sahne oldu. Türkiye genel klasmanında aldıkları puanlara göre en yüksek puanlı 8 tenisçinin yer aldığı erkekler gurubunda Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübünün oyuncuları önemli bir başarı elde etti.

ZONGULDAK TENİS DENİZ SPOR KULÜBÜ PARLAK TARİHİNE BİR BAŞARI DAHA EKLEDİ

İstanbul, Ankara, Düzce, Bartın ve Zonguldak'tan katılan En yüksek puanlı 8 tenisçinin yer aldığı A gurubunun final maçında Ankara’dan gelen rakibi Yusuf Alp Parlak'ı 4/6 - 6/4 - 6/2 lik set sonuçları ile 2-1 mağlup eden Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü 12 yaş takım oyuncusu Efe Bartu Onur turnuvayı birincilikle tamamladı. En yüksek puanlı 8 tenisçinin üçüncüsünü belirleyen maçta ise Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü takım oyuncusu Kıvanç Kundakçı Düzce’den gelen rakibi Muhammed Eren Çavuş'u 6/0 - 6/0 sona eren setlerle 2-0 yenerek bu önemli turnuvayı 3. olarak tamamladı.

Türkiye Tenis Federasyonunun bu önemli turnuvasında başarılı olarak 68 yıldan beri parlak bir tarih yazmaya devam eden bu nadide kulübümüzün oyuncuları Efe Bartu Onur ve Kıvanç Kundakçı'nın madalyaları Zonguldak Tenis Deniz Spor Kulübü Başkanı Çetin Özçep ile Başkan Yardımcısı Rahmi Üder ve Yönetim Kurulu Üyesi Bora Onur tarafından takdim edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık