Ana Sayfa Güncel Evlilik yolunda ilk adım

Evlilik yolunda ilk adım

Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ve Ormanlı Çok Programlı Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci’nin çocukları nişanlandı.

Giriş Tarihi: 27 Eylül 2020 Pazar 19:00
Evlilik yolunda ilk adım

Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ve Ormanlı Çok Programlı Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci’nin çocukları nişanlandı.

Kocaman ve Demirci ailesinin nişan merasimi aile içi sade bir törenle gerçekleştirildi.

Zonguldak Ereğli spor Kulüp Başkanı Uğur Kocaman’ın kızı ve Gazeteci Kaan Kocaman’ın yeğeni olan Tuğba Kocaman ve Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Genel Kaptanı ve Ormanlı Çok Programlı Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci’nin oğlu Abdüssamed Demirci’nin gerçekleşen törende mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Uğur Kocaman ‘gençlerimiz birbirlerini sevmişler. Gayet medeni bir şekilde bu duygularını bize açtılar. Tanıdığımız bildiğimiz bir aile olması bu yola girmemizi kolaylaştırdı. Kocaman ve Demirci ailesi olarak çocuklarımızın mutluluklarını ölümsüzleştirme kararlarına saygı duyarak bu nişanı gerçekleştirdik. Allah mutluluklarını daim kılsın’ dedi.

Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Genel Kaptanı ve Ormanlı Çok Programlı Lisesi Müdürü Tevfik Cengiz Demirci ise ‘iki büyük ailenin gençlerimiz sayesinde bir araya gelecek olması mutluluk verici diyebilirim. Çocuklarımızın mutlulukları bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Allah utandırmasın’ dedi.

Damadın Osmaniye ilindeki Teyzesi ise ailesi ile beraber nişan merasimine Whatsaap üzerinden canlı bağlanarak gençlerin mutluluklarına eşlik ettiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Huzur evinin görünmez kahramanları

Huzur evinin görünmez kahramanları

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık