Ana Sayfa Güncel UYSAL: EREĞLİ’DE DEĞİŞİME İHTİYAÇ VAR

UYSAL: EREĞLİ’DE DEĞİŞİME İHTİYAÇ VAR

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Dr.Hüseyin Uysal, seçim çalışmalarını kapsamında çarşı ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 7 Şubat 2014 Cuma 18:06
UYSAL: EREĞLİ’DE DEĞİŞİME İHTİYAÇ VAR

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Dr.Hüseyin Uysal, seçim çalışmalarını kapsamında çarşı ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Dr. Hüseyin Uysal ise gezilerinde iş yeri sahiplerinin sorunlarını dinliyor, iş yerlerindeki müşterilerle de sohbet ediyor, büyüklerin elipi öpüp, küçüklerin başını okşuyor. Yaşlılardan da hayır dua istiyor. Esnafa, oluşan sıkıntıların çözümleri üzerinde görüşlerini aktaran Uysal, bir yandan da notlar alarak ekibiyle birlikte seçim statejisini belirliyor.

UYSAL: EREĞLİ’DE DEĞİŞİME İHTİYAÇ VAR

Girdiği dükkanlarda, sıktığı elde vatandaşlardan Ereğli’ningeleceği için oy isteyerek şehirde bir değişime ihtiyaç olduğu vurgusu yapan Op. Dr. Hüseyin Uysal, ilçenin gelişmesi ve gelecek nesillerin daha iyi koşullarda yaşayabilmesi için çalışacaklarını belirterek, “Esnafımızın, halkımızın sorunlarını ve sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. İnşallah biz göreve geldiğimizde vatandaşımızır sıkıntıları çözmek için çok çalışacağız” diye konuşuyor.

FOTOĞRAF ÇEKTİRMEKTEN KORKAN ESNAF VAR

Dün k gezide ise pazar esnafı, yaşadığı sorunları anlatarak, pazaryerinin mezbebeliğini gösterip, ‘Bizi kurtarın’ diyor. Bazı esnaflar ise gazetecilerin çektiği fotoğraf karelerine girmektenkaçınarak, ‘Bizi görünce işyerimize zabıta gönderebilirler. Bibe belediye sıkıntı verebilir ama oyumuz sizindir. Yeter ki, Ereğli bu sıkıntıdan kurtulsun’ diye konuşuyor. Adının açıklanmasını istemeyen bir pazarcı ise, ‘Kurtarın bizi oğul’ diyerek çektiklerine isyan ediyor.

Fatih Çakır da, Uysal’ın mesleki kariyerinde önemli isim olduğunu ifade ederek vatandaşlardan adayları için tek tek adayları Uysal için oy istiyor. Bu arada belediye ile işi olmayan ve ticaretle uğraşmayan bazı vatandaşların, Uysal ile hatıra fotoğrafı çektirdikleri gözlerden kaçmazken, bazı vatandaşlar ise dualarının Uysal ile olduğunu söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Jandarma madencileri kutladı

Jandarma madencileri kutladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık