Ana Sayfa Kültür ve Sanat Semicenk 31 Temmuz'da Kdz.Ereğli'ye geliyor

Semicenk 31 Temmuz'da Kdz.Ereğli'ye geliyor

Semicenk 31 Temmuz'da Kdz.Ereğli'ye geliyor

Giriş Tarihi: 16 Temmuz 2023 Pazar 17:58
Semicenk 31 Temmuz'da Kdz.Ereğli'ye geliyor

6-7-8-9 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivalinde orkestrasının yolu kaybetmesi sonucu Kdz.Ereğli'de konser veremeyen Semicenk, 31 Temmuz'da Kdz.Ereğli'de konser verecek.Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık 6-7-8-9 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali konserleri kapsamında sahne alan ve yaşanan sel felaketi dolayısıyla orkestrası Ereğli’ye ulaşamayan Semicenk’in 31 Temmuz Pazartesi Ereğli’de konser vereceğini söyledi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Tarihi Akkuyu Meydanı ve El işi ürünleri Pazarı’nın açılışında yaptığı konuşmada; 6-7-8-9 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali konserleri kapsamında sahne alan ve yaşanan sel felaketi dolayısıyla orkestrası Ereğli’ye ulaşamayan ve Ereğli halkına konser sözü veren Semicenk’in 31 Temmuz Pazartesi Anıt Önü Sahne’de konser vereceğini söyledi.

Başkan Posbıyık, yaptığı konuşmasında Semicenk’in 31 Temmuz Pazartesi Kdz. Ereğli’de sahne alacağını ve söz verdiği gibi 3 saat sahnede ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık