Ana Sayfa Kültür ve Sanat SBD Ödüllerinin Sahipleri Açıklandı

SBD Ödüllerinin Sahipleri Açıklandı

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve Festival Yürütme Kurulu Başkanı Halil Posbıyık, 6-9 Temmuz’da yapılacak olan 23. Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nde Türkiye’nin Nobeli olarak kabul edilen Sevgi, Barış, Dostluk ödülünün kimlere verileceğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 23 Haziran 2023 Cuma 20:01
SBD Ödüllerinin Sahipleri Açıklandı

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve Festival Yürütme Kurulu Başkanı Halil Posbıyık, 6-9 Temmuz’da yapılacak olan 23. Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali’nde Türkiye’nin Nobeli olarak kabul edilen Sevgi, Barış, Dostluk ödülünün kimlere verileceğini açıkladı. SBD ödülleri bu yıl, Zonguldak’lı Madenciler, Arif Sağ ve Türkiye Şampiyonu olan Belediye Paravolley Takımı ile Para-Yelken Takımı’na verilecek.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve Festival Yürütme Kurulu Başkanı Halil Posbıyık, Festival Yürütme Kurulu’nun ortak kararıyla Sevgi, Barış, Dostluk ödülünün bu yıl kimlere verileceğini açıkladı.

6-9 Temmuz’da yapılacak ve Ereğli halkının bir kez daha Sevgi, Barış, Dostluk diyeceği Türkiye’nin En Büyük Ödüllü Festivali’nde, SBD ödülleri 6 Şubat depremlerinde kahramanlıklarıyla gururumuz olan Zonguldak’lı Madencilere, Türk Halk Müziği’ne katkıları nedeniyle Arif Sağ’a ve Türkiye Şampiyonu olan Kdz. Ereğli Belediyespor Paravolley Takımı ile Para-Yelken Takımı’na verilecek.

Kdz. Ereğli Belediyespor Paravolley Takımı ile Para-Yelken Takımı ödülünü 7 Temmuz Cuma akşamı saat 22.00’de, Madenciler 8 Temmuz Cumartesi saat 22.00’de ve Arif Sağ da 9 Temmuz Pazar akşamı saat 22.00’de ana sahnede alacak.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık