Ana Sayfa Güncel Revizyon Planları, CHP Ve AK Parti Grubuna Sunuldu

Revizyon Planları, CHP Ve AK Parti Grubuna Sunuldu

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediyenin hazırladığı yeni revizyon planlarını AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve grubu ile CHP İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul ve CHP meclis grubuna sundu.

Giriş Tarihi: 27 Aralık 2022 Salı 11:28
Revizyon Planları, CHP Ve AK Parti Grubuna Sunuldu

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediyenin hazırladığı yeni revizyon planlarını AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve grubu ile CHP İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul ve CHP meclis grubuna sundu. ‘El birliğiyle bu sorunu çözelim’ diyen Başkan Posbıyık, plan üzerinde görüş ve önerileri dinledi. Revizyonun, Ocak ayı meclis toplantısı gündemine getirilmesi için plan üzerindeki son hazırlıklar yapılıyor.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve AK Parti Meclis Grubu ile CHP İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul ve CHP Meclis Grubu’yla ayrı ayrı belediyede bir araya gelerek revizyon planı üzerinde görüşmelerde bulundu.

Kdz. Ereğli gündeminde ilk sıralarda bulunan ve bir çok vatandaş ile inşaat sektörü temsilcilerinin yakından beklediği yeni revizyon çalışmalarının şeffaf bir şekilde yürümesi için siyasi partilerle görüşen Başkan Posbıyık, belediyede yapılan toplantıda imar ekibi ve planlamacılar tarafından hazırlanan yeni revizyonu AK Parti ve CHP grubuna sundu.

“EL BİRLİĞİYLE BU SORUNU ÇÖZELİM”

Görevli ekip tarafından yapılan yeni revizyon tüm ayrıntılarıyla AK Parti ve CHP grubuna sunuldu. AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve CHP İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul’dan görüş ve önerileri alındı.

Toplantıya katılan İlçe Başkanları ve meclis üyelerine teşekkür eden Başkan Posbıyık, “El birliğiyle, şeffaf bir şekilde Ereğli’nin bu önemli sorunu da çözmek istiyoruz. Amacımız, eksik varsa eksiklikleri gidermek, çıkması gereken haklı bir talep varsa onları müzakere etmek. Bu toplantının revizyon için verimli olduğuna inanıyorum. Katılımlarınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Revizyonun, Ocak ayı meclis toplantısı gündemine getirilmesi için plan üzerindeki son hazırlıklar yapılıyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Motosiklet sürücüsü yaralandı

Motosiklet sürücüsü yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık