Ana Sayfa Güncel Posbıyık: Yalan, dolanla gündem oluşturma çabası

Posbıyık: Yalan, dolanla gündem oluşturma çabası

Belediye Başkan Halil Posbıyık, bazı siyasilerin ve özellikle Zonguldak basınındaki bazı kalemlerin açıklama ve yorumlarına cevap verdi

Giriş Tarihi: 14 Haziran 2023 Çarşamba 18:59
Posbıyık: Yalan, dolanla gündem oluşturma çabası

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık,  bazı siyasilerin ve özellikle Zonguldak basınındaki bazı kalemlerin açıklama ve yorumlarına cevap verdi, "Bunlar yalan, dolanla gündem oluşturma çabası. Biz yeni bir festivale hazırlanırken hep böyle tevziratlarla karşılaşıyoruz" dedi.

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık,  kendisini ziyarete gelen 2 kişinin ziyaretinden sonra bazı siyasiler ve özellikle Zonguldak'taki basınındaki bazı kalemlerin çarpıtma açıklamalarına cevap verdi. 

Başkan Posbıyık, şunları söyledi:

"Yaraşlıyörük Köyü Muhtarı İbrahim Çalık ve Sinan Durdu ziyaretime gelmek istediler. Kendilerine randevu verdim. Taleplerini ilettiler. Kendilerine 'Festival hazırlıklarına geç kaldık' yardımcı olamayacağımı söyledim. Sonrasında Zonguldak'taki bazı siyasilerin ve muhatabına sormadan yazı yazmayı ahlak edinmiş kalemlerin açıklama ve yorumlarıyla karşılaştık. Biz yeni bir festivale hazırlanırken bu tür tevziratlarla hep karşılaşıyoruz.  Benim hangi görüşten, hangi siyasi düşünceden olursa olsun vatandaşıma nasıl yaklaştığımı halkım biliyor."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İşte o feci kazanın görüntüleri...

İşte o feci kazanın görüntüleri...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık