Ana Sayfa Güncel PERSONEL VE MESLEKTAŞLARINA KARANFİL VERDİ

PERSONEL VE MESLEKTAŞLARINA KARANFİL VERDİ

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Ak Parti’nin Kdz. Ereğli ‘Genç belediye başkan adayı’ Opr. Dr Hüseyin Uysal, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne eski meslektaş ve mesai arkadaşları ile başladı.

Giriş Tarihi: 14 Şubat 2014 Cuma 19:24
PERSONEL VE MESLEKTAŞLARINA KARANFİL VERDİ

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Ak Parti’nin Kdz. Ereğli ‘Genç belediye başkan adayı’ Opr. Dr Hüseyin Uysal, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne eski meslektaş ve mesai arkadaşları ile başladı.

Bugün sabah saatlerinde Ereğli Devlet Hastanesi’ne giden Dr. Hüseyin Uysal, ilk olarak Başhekim Dr. Muharrem Erdem’i makamında ziyaret etti.

Uysal’a İlçe Başkanı M.Fatih Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisi aday adayları, Kadın ve Gençlik Kollarının yanı sıra partililer eşlik etti…

ÇAYI BELEDİYE’DE İÇECEKLER

Hüseyin Uysal’ı makamında ağırlayan Başhekim Muharrem Erdem’in çay ikramı önerisini Uysal, “Vaktimiz yok. Çok çalışmamız lazım. Çayı 30 Mart’tan sonra Belediye’de hep beraber içeriz” diyerek geri çevirdi.

Başhekim Erdem burada yaptığı konuşmasında Hastane ile ilgili partililere bilgiler verdi ve Hüseyin Uysal’a başarı dileğinde bulundu.

Ak Parti Belediye Başkan adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal da, Ereğli Devlet Hastanesi’nin yeni binasında daha çağdaş ve daha modern bir şekilde hizmet vereceğini söyledi ve Ereğli Devlet Hastanesi’nin çalışmalarında gösterdiği başarıyı kutladı.

Dr. Hüseyin Uysal, 30 Mart tarihinden sonra Ereğli’de yerel yönetim ile Sağlık Kuruluşlarının koordineli çalışacaklarını belirterek, “Sağlıklı bir Ereğli için diyalog içerisinde olacağız” dedi.

PERSONEL VE MESLEKTAŞLARINA KARANFİL VERDİ.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Hüseyin Uysal daha sonra eşi ve partililerle birlikte Hastane personelini de tek tek ziyaret ederek özellikle bayanlara karanfil dağıttı.

Hastane personeli tarafından büyük bir ilgi, sevgi ve saygı ile karşılanan Opr. Dr. Hüseyin Uysal, hastanede muayene için bekleyen vatandaşlara da tek tek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Opr. Dr. Uysal daha sonra da Ereğli’de ki özel sağlık kuruluşlarını da ziyaret ederek personele karanfil dağıttı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karda kayan otomobil uçuruma yuvarlandı...

Karda kayan otomobil uçuruma yuvarlandı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık