Ana Sayfa Güncel Oyuncak Evi, Terzi Köyü Çocuklarıyla Buluştu

Oyuncak Evi, Terzi Köyü Çocuklarıyla Buluştu

Oyuncak Evi, Terzi Köyü Çocuklarıyla Buluştu

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2022 Salı 23:57
Oyuncak Evi, Terzi Köyü Çocuklarıyla Buluştu

Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Evi ve Terzi İlkokulu işbirliğinde dönüşümlü atölye çalışması yapıldı. Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık’ın da eşlik ettiği etkinlikte öğrenci ve veliler eğlenceli vakit geçirdiler.

Kdz.Ereğli Belediyesi Oyuncak Evi ve Terzi İlkokulu işbirliğinde gerçekleşen dönüşümlü atölyeler çocukların ve velilerin büyük beğenisini topladı.

Terzi Köyü’nde gerçekleşen atölye çalışmalarına Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık da eşlik etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Evi Koordinatörü Melih Tanrıkulu, öğrenci ve velilerin eğlenceli vakit geçirdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Doğadaki Yuvalar, Mercimek ile Masal atölyesi ve bir öğrenme ortamı olarak müze atölyesiyle çocukların birçok atölyeden yararlanması sağlandı.

Veliler ise Psikolojik Danışman Hilal Vural eşliğinde çocukların gelişimsel özellikleri hakkında bilgi aldılar ve aynı zamanda dönüşümlü olarak Oğuzhan Turan öğretmenimizden sepet örmeciliği hakkında uygulamalı çalışmalara katıldılar Bu şekilde çocuklar atölye deneyimi yaşarlarken veliler de zamanlarını etkili ve kaliteli geçirdiler.

Yaklaşık 30 çocuk ve ailesin katıldığı etkinliğimiz hem okul içinde hem de bahçede, parkta ve doğa çalışmalarının yapıldığı okulun çeşitli alanlarında gerçekleşti.

Köy Muhtarı Ali Yalçın, Okul Müdürü ve Atölye Uygulayıcısı Samet Terzi, Okul Öncesi Öğretmeni ve Masal Anlatıcısı Elif Terzi ile Okul Öncesi Öğretmeni ve Orman Okulu Lideri Şeyda Bozkurt ‘a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Hayalleriniz Yanınızda Olsun.“

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Motosiklet sürücüsü yaralandı

Motosiklet sürücüsü yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık