Ana Sayfa Güncel ÖNEMLİ OLAN EREĞLİ

ÖNEMLİ OLAN EREĞLİ

Kdz.Ereğli Kız Meslek Lisesi Müdürü ve öğretmenler ile Ardahanlılar Derneği Derneği yeni yönetimi Başkan Posbıyık’ı ziyaret etti

Giriş Tarihi: 17 Aralık 2013 Salı 14:12
ÖNEMLİ OLAN EREĞLİ

Kdz.Ereğli Kız Meslek Lisesi Müdürü ve öğretmenler  ile Ardahanlılar Derneği Derneği yeni yönetimi Başkan Posbıyık’ı ziyaret etti.

KIZ MESLEK LİSESİ’NDEN ZİYARET

Kdz.Ereğli Kız Meslek Lisesi Müdürü Abdüssalam Aksoy ve öğretmenler Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek okula yapılan çocuk parkı ve çevre düzenlemesi çalışması için teşekkür etti.

Başkan Posbıyık, okul yöneticilerinin ve okul aile birliklerinin çektiği sıkıntıları çok iyi bildiğini belirterek “Ereğli’de okullarımıza elimizden geldiği kadar destek veriyoruz.” dedi.

Kdz.Ereğli Ardahanlılar Derneği yeni yönetimi Başkan Atanur Işık, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Laçin, Sabri Aydın ve Gürsel Ertürk Başkan Posbıyık’ı ziyaret etti.

ARDAHANLILAR’IN SELAMINI GETİRDİK

Başkan Atanur Işık konuşmasına ‘Size Arhanlılar’ın selamlarını getirdik’ diyerek ‘ Ereğli’de yöresel kültür evleri ile birlikte sivil toplum örgütlerine ne kadar değer verdiğinizi bir kez daha gösterdiniz. Dernek olarak Ereğli için bize düşen grev ne ise yapmaya hazırız “ dedi.

ÖNEMLİ OLAN EREĞLİ

Başkan Posbıyık ise ziyaretten son derece memnun olduğunu belirterek “ Size çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Sivil toplum bizim için çok önemli. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da işbirliğine hazırız. Önemli olan Ereğli. Ereğli’ye yapılacak her güzellikte biz desteğe hazırız” dedi.

Başkan Posbıyık, dernek yönetim kuruluna gündemde olan yapılan ve yapılacak projeler hakkında bilgiler vererek sohbet etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz Fuhuş Operasyonu: 4 Tutuklu

Fuhuş Operasyonu: 4 Tutuklu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık