Ana Sayfa Güncel Öğretmeni döverek komaya sokan 5 kişiden 2’si tutuklandı...

Öğretmeni döverek komaya sokan 5 kişiden 2’si tutuklandı...

Öğretmeni döverek komaya sokan 5 kişiden 2’si tutuklandı...

Giriş Tarihi: 30 Mayıs 2023 Salı 19:11
Öğretmeni döverek komaya sokan 5 kişiden 2’si tutuklandı...

Zonguldak’ta, içki içip çevreye rahatsızlık verdikleri için kendilerini uyaran öğretmeni döverek komaya sokan 5 kişiden 2’si tutuklandı.

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü’nün Valilik kanalı ile yazılı yaptığı yazılı açıklama şöyle:
“30.05.2023 günü il merkezindeki Zonguldak Fen Lisesi Öğrenci Pansiyonu bahçesinde meydana gelen olayda; M. N. (24), Y. İ. A. (28), R. C. K. (19), O. A. (28) ve E. Ş. (20) isimli şahıslarca alkol alarak çevreye rahatsızlık verilmiş, şahısları uyaran pansiyonda görevli öğretmenimiz şüphelilerden M. N. (24) ve Y. İ. A. (28) tarafından hayati tehlike arz etmeyecek şekilde darp edilmiştir.
Olay yerine ivedi şekilde intikal eden ekiplerimizce şüpheli 5 şahıs etkisiz hale getirilmiş akabinde Karaelmas Polis Merkezi Amirliği’ne intikal ettirilerek gözaltına alınmıştır. Şüpheli 5 şahıs, 30.05.2023 günü adliyeye çıkartılmış, mahkemeye sevk edilen M. N. (24), Y. İ. A. (28), R. C.  K. (19) isimli 3 şüpheli şahıstan, R. C. K. 19 adli kontrol kararıyla serbest bırakılmış, darp olayını gerçekleştiren M. N. (24) ve Y. İ. A. (28) isimli 2 şüpheli şahıs ise tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. İlimizdeki eğitim ve öğretim hayatının güvenli bir şekilde sürdürülmesi için okul çevrelerinde sebepsiz yere bekleme yapan ve çevreye rahatsızlık veren şahıslara karşı her daim öğrenci ve öğretmenlerimizin yanında yer alarak hizmet etmeye tarafımızca devam edilecektir.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı...

Takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık