Ana Sayfa Güncel Lösemili Çocuklar Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı...

Lösemili Çocuklar Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı...

LÖSEV Zonguldak İl Temsilciliği olarak Karadeniz Ereğli’de 21. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftasını çeşitli etkinliklerle kutladı.

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2022 Cuma 17:36
Lösemili Çocuklar Haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı...

LÖSEV Zonguldak İl Temsilciliği olarak Karadeniz Ereğli’de 21. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftasını çeşitli etkinliklerle kutladı.

Etkinlik, Bozhane’den kortej yürüyüşle başlayarak Amfi Tiyatro’da son buldu. Amfi Tiyatro’da çeşitli okulların ve belediye halk oyunları ekiplerinin gösteriyle başlayıp Servet Organizasyon’un animasyon etkinlikleriyle devam etti. Etkinliğe katılanlar arasında Vali Mustafa Tutulmaz, Kaymakam Mehmet Yapıcı, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Ünlü, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adem Çelik, ERDEMİR Genel Müdürü Salih Cem Oral, Maden Şehit Aileleri Derneği Başkanı Çetin Yiğit, Özel Echomar Hastanesi Başhekimi Nevzat Çimenoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve davetlilerde katılanlar arasındaydı.

LÖSEV Zonguldak İl Temsilcisi Tarkan Atik yaptığı açıklamada “Lösev Zonguldak İl Temsilciliği olarak 21.Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftamızda bizi yalnız bırakmayan Sayın Valimize, Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Emniyet Müdürümüze, ERDEMİR Genel Müdürümüze, Sanayi Ticaret Odamıza, Siyasi parti temsilcilerimize, Meclis üyelerimize, Sivil toplum kuruluşlarımıza, İlçe Spor Müdürümüze, Okullarımıza öğrenci ve öğretmenlerimize çok değerli folklor ekiplerimize belediye çalışanlarımıza bozhanedeki bizlere eşlik eden teknelerimize değerli Ereğli halkına LÖSEV ailesi olarak şükranlarımızı sunarız. Hayatımız çocuklarımız.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bağlık Mahallesi’nde Çarşamba Günü Su Kesintisi Yapılacak

Bağlık Mahallesi’nde Çarşamba Günü Su Kesintisi Yapılacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık