Ana Sayfa Güncel "KIRMACI GENÇLERİ SENİNLE"

"KIRMACI GENÇLERİ SENİNLE"

Kırmacı Mahallesi Gençleri Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a destek ziyaretinde bulundu. Abalı ve 1. Nolu Sakindere Sokak sakinleri de yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Posbıyık’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Giriş Tarihi: 20 Şubat 2014 Perşembe 10:54

Ereğli Belediye Başkan’ı Halil Posbıyık’a, yaptığı hizmetler ve çalışmalar nedeniyle mahalle sakinleri destek ziyaretlerinde bulundular.

"KIRMACI GENÇLERİ SENİNLE"

Kırmacı Mahallesi Muhtarı Hazım Sevinç, beraberinde çok sayıdaki Kırmacı Gençleriyle birlikte Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a destek ziyaretinde bulundular.

Mahalle gençleri, yeni seçim döneminde de başkan Posbıyık’ın yanında olduklarını söyleyerek; ‘Başkanım mahallemize ve Ereğli’mize yaptığınız hizmetler ortada. Biz Kırmacı gençleri olarak sizin yanınızdayız. Yeter ki siz dik durun. Kırmacı sizinle’ diyerek destek verdiler.

‘EREĞLİ İNSANI İÇİN DİK DURUYORUM’

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Posbıyık da, ‘Beni çok mutlu ettiniz. Kırmacı mahallesinin yanımda olduğunu çok iyi biliyorum. Benim amacım Ereğli’ye bir şeyler yapabilmek. Herkes iyi bir insan olabilir ama Belediye Başkanlığı yapmak için iyi insan olmak yetmiyor. Ereğli çok hareketli bir yer. Ereğli’de avantacılar var, mafya bozuntuları var, mecliste silah çekmeye kalkışanı var, bunlara iyi insan olmak yetmiyor. Dik duracaksın, lider olacaksın. Ereğli’de çok değerli arkadaşlar var. Benden daha iyi yapacak tanıdığım insanlarda var. İsim isim verebilirim. Ama onlar yanaşmıyorlar. Bu çalkantıya gelmiyorlar. Görüyorsunuz işte nerde imar rant işi olanlar ordan olmazsa ordan meclise adaylığını koymaya çalışıyorlar. Ben bunlara karşı çok büyük mücadele veriyorum. Doğduğum, büyüdüğüm Ereğli’de, insanımız, özellikle gençlerimizin geleceği için, mutluluğu için dik duruyorum” dedi.

MAHALLELİLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Sarıkorkmaz Mahallesi Muhtarı Ali Kocatürk ve Abalı Sokak sakinleri de Başkan Posbıyık’a yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundular.

Halil İbrahim Uzun Mehmet ve Ahmet turan önderliğindeki 1.Nolu Sakindere Sokak yaşanları da Başkan Posbıyık’a mahallelerinde yapılan yol ve doğalgaz çalışmaları için teşekkür etti.

Mahalle sakinlerinin yapılan hizmetlerden ötürü teşekküre gelmelerinin kendisini mutlu ettiğini belirten Başkan Posbıyık da, ‘Doğalgaz konusunda, çok sevdiğim ve birçoğunu tanıdığım Sosyete pazarı yanında bulunan mahalle sakinlerimizin sıkıntıları vardı. Çalışmalar başladı, inşallah onuda çözüyoruz’ dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 7 Mürettebatı arama çalışmaları devam ediyor...

7 Mürettebatı arama çalışmaları devam ediyor...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık