Ana Sayfa Güncel Kapalı yüzme havuzu yeniden ihaleye çıktı

Kapalı yüzme havuzu yeniden ihaleye çıktı

Kapalı yüzme havuzu yeniden ihaleye çıktı

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2023 Pazartesi 19:18
Kapalı yüzme havuzu yeniden ihaleye çıktı

Kdz. Ereğli Kırmacı Mahallesi’nde yapımının bir kısmı daha önce tamamlanan yarı olimpik yüzme havuzunun yeni ihalesi yapıldı.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer Kırmacı Mahallesi Hasan Canver Caddesi 1371 ada, 2. Parsel’de bulunan yarım olimpik yüzme havuzunun ihalesinin yeniden yapıldığını açıkladı.

Sezer konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada

“Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 2020 yılı yatırım programına alınan Kdz. Ereğli Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’nun yapımına daha önce başlanmış ancak fiyat artışları nedeniyle yarım kalmıştı.

AK Parti Zonguldak Milletvekilimiz Saffet Bozkurt beyin girişimleri sonucu yüzme havuzunun yarım kalan inşaatı için yeniden ihaleye çıkıldı. İhalenin kesinleşmesinin ardından yer teslimi yüklenici firmaya yapılarak yapımı da kısa sürede bitirilecektir. Bu tesis, ilçemizde Kapalı Havuz olarak devlete ait tek tesis olma niteliğini taşıyacaktır.

Bu bölgede 3 lise, 2 ortaokul, Gençlik Merkezi, 1 ilkokul, 1 Bilim Sanat Merkezi ve çalışmaları devam eden Özel Eğitim Uygulama okulları bulunmaktadır. Eğitim Vadimize Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu da kazandırmamızla birlikte, bu bölge daha da hareketlenecektir. Kapalı yüzme havuzumuzun ilçemize şimdiden hayırlı olmasını diliyor, başta Gençlik ve Spor Bakanlığımız olmak üzere, AK Parti Zonguldak Milletvekilimiz Saffet Bozkurt ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz TTK İşçi alımları ile ilgili İŞKUR İl Müdürlüğü'nden açıklama...

TTK İşçi alımları ile ilgili İŞKUR İl Müdürlüğü'nden açıklama...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık