Ana Sayfa Güncel KALMUKOĞLU'DAN SENDİKAYA ZİYARET

KALMUKOĞLU'DAN SENDİKAYA ZİYARET

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda,yetkili Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yusuf Ziya Odabaş’ı, Erdemir Çelik Servis Merkezi A.Ş.Genel Müdürü Ayhan Kalmukoğlu ziyarette bulunduğu bildirildi.

Giriş Tarihi: 27 Ocak 2014 Pazartesi 22:29
KALMUKOĞLU'DAN SENDİKAYA ZİYARET

Sendikanın resmi internet sitesi “turkmetalkdzeregli.com’da yer alan habere göre, Kalmukoğlu, Ersem İşletme Direktörü Emin Parıldar ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretin ‘nezaket amaçlı’ olduğunu belirtti, Odabaş da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sendika Şube sekreteri Metin Ercan ile Şube Mali Sekreteri Sedat Taşdelen’in de katıldığı ziyaretin samimi ortamda gerçekleştiği, çeşitli konularda görüş alış,v erişinde bulunulduğu kaydedildi.

Öte yandan, aynı sitede yer alan bir başka haberde ise, Şube Başkanı Odabaş’ın, kendisini ziyaret eden Erdemir işçilerine 25. Dönem Sözleşme ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi verdiği duyuruldu.
1. Soğuk Haddehane Müdürlüğü Elektrik Bakım Baş Mühendisliği, 2. Yüksek Fırın Müdürlüğü ve Elektrik Bakım Müdürlüğü Elektrik Atölyesi çalışanı üyelerin ziyaret ettiği Odabaş, her koşulda birliğini sürdüren ve sendikasına destek veren üyelere teşekkür ederken, üyeler de, Türk Metal’in çalışan işçi haklarının korunmasında verdiği mücadeleyi gördüğünü, bu doğrultuda alınacak kararın arkasında duracaklarını bir kez daha tekrarladılar

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bağlık Mahallesi’nde Çarşamba Günü Su Kesintisi Yapılacak

Bağlık Mahallesi’nde Çarşamba Günü Su Kesintisi Yapılacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık