Ana Sayfa Sağlık İndirimli yararlanacaklar

İndirimli yararlanacaklar

İndirimli yararlanacaklar

Giriş Tarihi: 18 Ekim 2017 Çarşamba 18:38
İndirimli yararlanacaklar

 Ereğli'de, Türk Metal Sendikası tarafından, bazı hastanelerle üyelerine indirimli sağlık hizmeti sözleşmesi imzalandığı bildirildi.

Sendikanın resmi internet sitesi “turkmetalkzderegli.org’da yer alan haberde göre, Sendikanın Bolu Şubesi koordinatörlüğünde, Bolu ve Düzce’deki 3 hastane ile özel sağlık hizmetine yönelik protokol imzalandı.

Bu kapsamda, sendikanın yetkili olduğu Karadeniz Ereğli, Bolu, Düzce, Akçakoca ve Cumayeri’ndeki iş yerlerinde çalışan üyeleri; eşleri, çocukları ve birinci derece yakınları hastalık ve kaza sonucu ortaya çıkacak Bolu Özel Çağsu Hastanesi, Bolu Özel Fatma Hatun Hastanesi ile Düzce Özel Çağsu Hastanesi’nde tedavi ihtiyaçlarını belirlenen koşullarda indirimli sağlayabilecekler.

ERCAN: SAĞLIĞI ÖNEMSİYORUZ

Türk Metal Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, üyelerinin protokol imzalanan hastanelerde gerçekleştirecekleri tedavi hizmet bedelinin Sosyal Güvenlik Kurumuna fatura edileceğini, hastaneler tarafından alınacak güncel fark ücreti ise ayakta tedavilerde yüzde 15, yataklı tedavilerde ise yüzde 20 indirimli olacağını hatırlatarak, şunları kaydetti:

Türk Metal Sendikası olarak, insan yaşamında sağlığın birinci derecede önemli olduğu önceliğimizdir. Bu doğrultuda, üyelerimizin sağlıklı yaşamlarını sürdürmelerini dilerken, olası hastalık ve kazalarda ise tedavi koşullarından kaliteli ve imtiyazlı yararlanmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Hayata geçirdiğimiz sağlık hizmeti anlaşması da bunlardan biridir. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olsun.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Lacivert Su Ereğli

Lacivert Su Ereğli

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık