Ana Sayfa Güncel İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kırtasiye Desteği

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kırtasiye Desteği

Giriş Tarihi: 21 Ağustos 2023 Pazartesi 18:47
İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kırtasiye Desteği

Kdz. Ereğli Belediyesi, 2023-2024 eğitim ve öğretim dönemi için ihtiyaç sahibi çocuklara kırtasiye yardımında bulunacak.Kdz. Ereğli Belediyesi, 2023-2024 eğitim ve öğretim dönemi öncesinde, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına kırtasiye yardımında bulunacak. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla ilçe içindeki ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerin kırtasiye malzemeleri belediye tarafından karşılanacak.

BAŞVURULAR, 22 AĞUSTOS – 5 EYLÜL

Talepler, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nce Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Stadı yanında bulunan Cumhuriyet Halk Evi’nde oluşturulan başvuru noktasında, 22 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında 09.00 - 16.00 saatleri arasında alınacak.

İSTENEN BELGELER

Veliler, ikamet ettikleri muhtarlıktan Fakirlik Belgesi, Sosyal Güvenlik Kayıt Belgesi ve öğrenim gördükleri okuldan veya e-devletten alacakları Öğrenci Belgesiyle birlikte, başvuru sırasında istenecek diğer belgeleri de tamamladıktan sonra belirlenen tarihte kırtasiye yardımından faydalanabilecekler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı...

Takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık