Ana Sayfa Güncel FİNAL ÖĞRENCİLERİNDEN KIZILAY'A KAN BAĞIŞI

FİNAL ÖĞRENCİLERİNDEN KIZILAY'A KAN BAĞIŞI

Kdz.Ereğli'de faaliyet gösteren Final Dergisi Dershaneleri öğretmen, öğrenci ve personeli Kızılay'a kan bağışında bulundu.

Giriş Tarihi: 21 Ocak 2014 Salı 22:14
FİNAL ÖĞRENCİLERİNDEN KIZILAY'A KAN BAĞIŞI

Kdz.Ereğli'de faaliyet gösteren Final Dergisi Dershaneleri  öğretmen, öğrenci ve personeli Kızılay 'a kan bağışında bulundu.

Kdz.Ereğli Final Dergisi Dershaneleri  ile Kızılay' ın ortaklaşa düzenlediği kan bağışı kampanyasına dershane öğretmenleri, personel ve öğrenciler katıldı. Kampanyada, Kızılay'a' 39 ünite kan bağışı yapıldığı açıklandı. Kan bağışını yaygınlaştırmak için kurumlarla ortak çalışma yaptıklarını belirten Kızılay Zonguldak Şubesi yetkilileri, kan vermenin acil değil, sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurguladı. Kdz.Ereğli Final Dergisi Dershanelerinin, gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek, halkı kan vermeye çağıran Kızılay yetkilileri, şunları ifade ettiler:

"Kurumlarla işbirliği haline geçerek kan bağışı kampanyasını yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Kan vermek hem sağlık açısından hem de topluma faydalı olma yönünden çok önemli bir hizmettir. Kdz.Ereğli, bu konuya çok duyarlı. Tüm kurumlarımıza ve duyarlılıklarından dolayı Final Dergisi Dershanelerine teşekkür ediyoruz."

Amaçlarının, öğrencilere ve vatandaşlara bu konuda örnek olmak olduğunu Kdz.Ereğli Final Dergisi Dershaneleri Kurucusu ve Müdürü Recep Vural ,hayat kurtarmak ve insanlığa hizmet düşüncesiyle kan bağışı kampanyasına katıldıklarını ifade etti. Kan değerleri uygun ve sağlıklı olan her ferdin kan bağışında bulunması gerektiğine değinen Vural, kan bağışı kampanyasına katılan öğretmen, öğrenci ve personele, duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerini iletti. Kan bağışında bulunan dershane öğretmen ve öğrencileri de, kan vermenin mutluluğu ve huzurunu yaşadıklarını ifade ettiler.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı...

Takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık