Ana Sayfa Asayiş Ereğli'de 7 Şüpheli şahıs yakalandı, 1 Kişi tutuklandı...

Ereğli'de 7 Şüpheli şahıs yakalandı, 1 Kişi tutuklandı...

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan uygulama ve denetimlerde 7 şüpheli şahıs yakalandı.

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2023 Cuma 17:19
Ereğli'de 7 Şüpheli şahıs yakalandı, 1 Kişi tutuklandı...

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan uygulama ve denetimlerde 7 şüpheli şahıs yakalandı.

Emniyet müdürlüğünün yaptığı açıklamada: "05.02.2023 tarihinde M.E ve O.A isimli şüpheli şahısların üstünde ve ikametlerinde yapılan aramada: (101) extacy hap, (212) gram esrar maddesi ve (1) adet hassas terazi ele geçirildi. M.E ve O.A isimli şüpheli şahıslara Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti ve Kullanma suçlarından adli işlem yapılmıştır. O.A isimli şüpheli şahıs mahkemece adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı, M.E isimli şüpheli şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

08.02.2023 tarihinde F.G isimli şüpheli şahsın ikametinde yapılan aramada: (22) gram metamfetamin maddesi, bir miktar esrar maddesi, (6) sentetik ecza hap ve (1) adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirildi. F.G isimli şüpheli şahsa Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti ve Kullanma suçlarından adli işlem yapılmıştır. F.G isimli şüpheli şahıs mahkemece adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.

09.02.2023 tarihinde S.N, Y.K, H.A. ve B.S isimli şüphelilerin aracında üstünde ve ikametinde yapılan aramada: (33) parça halinde (15) gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Y.K, H.A. ve B.S isimli şüpheli şahıslara Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanma suçundan adli işlem yapılmıştır. S.N isimli şüpheli şahıs Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.” denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık