Ana Sayfa Spor Ereğli Belediyespor, Teknik Direktör Cahit Terzi ile Sözleşme İmzaladı

Ereğli Belediyespor, Teknik Direktör Cahit Terzi ile Sözleşme İmzaladı

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü, 2023-2024 sezonunda Zonguldak Kömürspor ve Güzelorduspor'u şampiyon yaparak 3. Lige çıkaran ve bir çok takımda teknik direktörlük yapan Zonguldaklı tecrübeli Teknik Direktör Cahit Terzi’yi takımın başına getirerek sözleşme imzaladı.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2023 Salı 11:28
Ereğli Belediyespor, Teknik Direktör Cahit Terzi ile Sözleşme İmzaladı

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü, 2023-2024 sezonunda Zonguldak Kömürspor ve Güzelorduspor'u şampiyon yaparak 3. Lige çıkaran ve bir çok takımda teknik direktörlük yapan Zonguldaklı tecrübeli Teknik Direktör Cahit Terzi’yi takımın başına getirerek sözleşme imzaladı.İmza törenine, Kdz. Ereğli Belediyespor’da 2. Başkan Halil Bozkuş ve As Başkan Akın Katı ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Kdz. Ereğli Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli halkının futbola olan sevgisinin farkında olduklarını belirterek; “Bu sene ideallerimiz çok büyük. Bu ideallerimize ulaşmamız için Cahit Terzi’nin bize önder olacağına ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız, hepimiz inanıyoruz.” dedi. Teknik Direktör Terzi’de taraftarın beklentilerini karşılamak için Ereğli’de olduğunu söyledi.

Kdz. Ereğli Belediyespor, 2023-2024 Futbol Sezonu için Teknik Direktör Cahit Terzi ile anlaşarak resmi sözleşmeyi imzaladı.

Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık’ın makamında gerçekleşen imza törenine, Kulüp 2. Başkanı Halil Bozkuş ve As Başkan Akın Katı ve yönetim kuruluna, verdikleri emek için teşekkür etti, Ereğli halkının beklentilerini karşılayacak bir ekip oluşturmak için çalıştıklarını söyledi.

BAŞKAN POSBIYIK: CAHİT HOCA’YI EREĞLİ’DE GÖRMEKTEN MUTLUYUZ

Teknik Direktör Cahit Terzi’yi, Kdz. Ereğli Belediyespor’un başına getiren imzayı atan Başkan Başkanı Halil Posbıyık, şunları söyledi:

“Bugün Çok eskiden beri tanıdığım, ismini bölgenin yakından tanıdığına inandığım Cahit Hoca, kendini ispatlamış bir insan. Zaman zaman yönetimlere tavsiye etmiştim ama bugüne kısmetmiş. Kabul ettiler birkaç yerden teklif almasına rağmen. Kdz. Ereğli Belediyespor’u tercih etti. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulu arkadaşlarımız, hep beraber Cahit Terzi’nin Ereğli Belediyespor’un başına gelmesinden son derece mutlu olduk. Allah onun ve futbolcuların yolunu açık etsin. Bu sene ideallerimiz çok büyük. Bu ideallerimizi ulaşmamız için Cahit Terzi’nin bize önder olacağına ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız, hepimiz inanıyoruz. Hep beraber hayırlı vesileleri hep beraber alacağız. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

TEKNİK DİREKTÖR TERZİ: BU KONUDA MERAK ETMEYİN BAŞKANIM


2023-2024 sezonunda Kdz. Ereğli Belediyespor Teknik Direktörlüğü için imza atan Cahit Terzi, taraftarın beklentilerini karşılamak için Ereğli’ye geldiğini belirterek; “Ereğli büyük bir camia… Başkanımızla daha öne profesyonel ligde de 2 sene çalışmıştık. Ereğli’yi çok iyi tanıyorum. Buranın 3.lig değil, 1.lige kadar çıkması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü; çok büyük şehir, çok büyük bir camia. Onun için bu sene profesyonel lige adımızı atacağız. Bu konuda merak etmeyin Başkanım” dedi.

İmza töreni, hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık