Ana Sayfa Güncel Dikmen, Alevi Kültür Derneğini ziyaret etti...

Dikmen, Alevi Kültür Derneğini ziyaret etti...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen, Alevi Kültür Dernekleri Karadeniz Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 6 Kasım 2023 Pazartesi 18:32
Dikmen, Alevi Kültür Derneğini ziyaret etti...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen, Alevi Kültür Dernekleri Karadeniz Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti.
15.00-18.00 saatleri arasında gerçekleşen ziyaretinde derneğin şube başkanı Mehmet Taştan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Dikmen, 2024 Yerel İdareler Seçimleri süreci öncesi neden aday adayı olmaya karar verdiğini anlatarak özel hayatı ve siyasî geçmişiyle ilgili bilgiler verdi.
Karadeniz Ereğli’nin farklı kültürlerden çok değerli insanları buluşturan büyük bir çatı olduğunu kaydeden Dikmen gerçekleştirdiği ziyaretle ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:
“Bir ayı aşkın zamandır sürdürdüğüm ziyaretlerim kapsamında cuma günü de Alevi Kültür Dernekleri Karadeniz Ereğli Şubesi’ni ziyaret ettim. Şube Başkanı sayın Mehmet Taştan ve değerli yöneticilerin misafiri oldum. Çok keyifli bir sohbet olduğu kanaatindeyim. Partimizin de değerli üyesi Avukat Adil Ateş’in babası Yılmaz Ateş’in sene-i yas ceminin yapıldığı gün gerçekleşen ziyaretimde birçok dostumla bir araya geldim. Ağırlıklı olarak kentimizi, sorunlarımızı ve Karadeniz Ereğli siyasetinin eksik yönlerini hep beraber yorumlama ve tartışma olanağı elde ettik. Ben gerek iş hayatım gerekse de siyasetteki görevlerim süresince bu güzide camiaya her zaman yakın oldum. Çok değerli dostluklar kazandım. Bu dostluklarımızı yad etme imkanı bulduğum için de ayrıca mutlu oldum. Sayın Mehmet Taştan ve yönetici arkadaşlarımızın geleceğe dönük öneri ve taleplerini dinledim. Her birimizin temel hedefi Karadeniz Ereğli’mize yakışır daha modern çalışma ve hizmetlerin ortaya konması. Bu açıdan bakıldığında da dile getirilen her öneri benim açımdan çok kıymetli.
Beni en güzel şekilde misafir eden, değerli sohbetleri ile aydınlatan başta dernek başkanımız sayın Mehmet Taştan olmak üzere değerli yöneticilere ve ayrıca Gümeli dedesi sayın Murat Şen’e, Gümeli Belediye Meclis Üyesi sayın Ercan Arslan’a sonsuz teşekkür ederim.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 7 Mürettebatı arama çalışmaları devam ediyor...

7 Mürettebatı arama çalışmaları devam ediyor...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık