Ana Sayfa Güncel Dijitalleşmeye Uyum Zorunluluk

Dijitalleşmeye Uyum Zorunluluk

Dijitalleşmeye Uyum Zorunluluk

Giriş Tarihi: 5 Ekim 2023 Perşembe 17:37
Dijitalleşmeye Uyum Zorunluluk

ASKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sami Konukoğlu:

-“Dijitalleşmeye uyum artık bir zorunluluk” 

ASKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sami Konukoğlu, dijitalleşmenin tüm endüstriler için dönüşümü temsil ettiğini, dönüşüme uyumun artık tüm firmalar için bir zorunluluk haline geldiğini söyledi. 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi'nde konuşma yapan Konukoğlu, rekabette geri kalmamak için dijitalleşmeye her zamankinden daha fazla değer vermek gerektiğini kaydetti. 

Konukoğlu, "Ürettiğimiz makinaların dijitallesmesi için yatırımlarımızı artırmak ve insan kaynağımızı bu yönde eğitme yoluna gitmemiz gerekmektedir" dedi. 

Makinaların hızla dijitalleştiği yeni iş ortamında performansı ve verimliliği artırırken maliyetleri ve emisyonu azaltmak gerektiğinin altını çizen Sami Konukoğlu, “Veri işleme ve değerlendirme hızının, otonominin, elektrifikasyonun ve makina endüstrisinde geleceği belirleyecek tüm trendlerin hassasiyetle değerlendirilmesi gerekir” ifadelerini kullandı. 

Sami Konukoğlu, ASKO Holding olarak dijitallesme ve elektrifikasyon konularında ciddi adımlar attıklarını ve geleceği bugünden inşa etmeye başladıklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık