Ana Sayfa Siyaset Demirköse; ”Bütün Köylerimize Kontenjan Verilmelidir”

Demirköse; ”Bütün Köylerimize Kontenjan Verilmelidir”

Demirköse; ”Bütün Köylerimize Kontenjan Verilmelidir”

Giriş Tarihi: 29 Mart 2023 Çarşamba 18:15
Demirköse; ”Bütün Köylerimize Kontenjan Verilmelidir”

MHP Milletvekili Aday Adayı Varol Demirköse Devrek İlçesi Özbağı Köyü'nde muhtarlarla bir araya geldi. Köy Muhtarlarının taleplerini dinleyen MHP Milletvekili Aday Adayı Varol Demirköse, muhtarların talep ettiği Türkiye Taşkömürleri Kurumu ve TYP kapsamında işe alımlarda köylere kontenjan verilmesi konusunda milletvekili olduğu takdirde kendilerine destek vereceklerini söyledi.

Demirköse; "Devrek'te Özbağı Köyünde Muhtarlarımız ile bir araya gelerek taleplerini dinledik çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. TTK alımlarında, TYP kapsamındaki alımlarda, mümkünse bütün kamu alımlarında bütün köylerimize mutlaka kontenjan verilmelidir. Nitelikli eleman yetiştirmek için mesleki eğitim kurumlarının çalışmaları hızlanmalıdır. "Zonguldak, Bartın ve Karabük yine bir bütün olsun Bartın merkezli" söylemlerine karşı tedbir alınmalıdır. Filyos bölgesinde planlanan 50 bin istihdam da dikkate alınarak Bakacakkadı bölgesine büyük bir şehir hastanesi yapılmalı ve Zonguldak Bakacakkadı bölgesine doğru yayılmalıdır.

Bizi ağırlayan Özbağı Muhtarımız Aziz Hızarcı, Türkiye Muhtarlar Derneği Devrek Şube Başkanı Mustafa Taşçı, Köy Muhtarlarımız Recep Topal, Muhterem Benli,, Kamil Aydın,  Şaban Torlak, Yılmaz Sülük,  Asım Pınaroğlu, Muhammet Kayapınar,, Fatih Çarıkçı, Necati Cinköse ve Hasan Akça' ya teşekkür ediyoruz" dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık