Ana Sayfa Güncel Çakır ve ekibinden ziyaretler...

Çakır ve ekibinden ziyaretler...

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğünü ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2017 Cuma 20:09
Çakır ve ekibinden ziyaretler...

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Aksoy, Mehmet Keleş, Yeliz Görgün ve Kandilli Belde Başkanı Yusuf Ziya Ergiyit ile birlikte; Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik ile Sosyal Hizmetler İlçe Müdür Vekili Deniz Peker’i ziyaret etti.

10 MİLYON TL’LİK YARDIM YAPILDI

Çakır ve beraberindekiler, ilk ziyaretlerini Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik’e gerçekleştirdi. Ziyarette, Vakıf kanalıyla ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımlar ve bu yardımlardan faydalanabilme kriterleri ile ilgili bilgi alan Çakır; yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasının önemine dikkat çekti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vakıf Müdürü Hasçelik ise Vakıf olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara ayni ve nakdi yardımların sürdüğünü söyledi

Hasçelik, 2017 yılının 10. ayı itibariyle, ihtiyaç sahiplerine yaklaşık olarak 10 milyon TL ayni ve nakdi yardımda bulunduklarını belirterek; yılsonu itibariyle rakamın 12 milyon TL’yi bulacağını söyledi. Hasçelik, yardım alabilme kriterlerine uyan vatandaşlara barınma ve yakacak gibi ayni yardımların yanı sıra nakdi yardımların da devam ettiğini sözlerine ekledi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik’in uzun yıllar Vakıfta görev yaptığını ve oldukça tecrübeli olduğunu ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır; Hasçelik’in şahsında Vakfın Mütevelli Heyetine çalışmalarında başarılar diledi.

İKİNCİ ZİYARET SOSYAL HİZMETLERE

Çakır ve beraberindekiler, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ziyaretlerinin ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Burada Sosyal Hizmetler İlçe Müdür Vekili Deniz Peker’den çalışmaları hakkında bilgi alan Çakır, kurum personelini de ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Hatay’dan gelen depremzedeye otomobil çarptı..

Hatay’dan gelen depremzedeye otomobil çarptı..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık