Ana Sayfa Güncel AKP'li Ferihan Şenol sessiz kalmadı, istifa etti

AKP'li Ferihan Şenol sessiz kalmadı, istifa etti

AKP'li Ferihan Şenol sessiz kalmadı, istifa etti

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2023 Perşembe 11:51
AKP'li Ferihan Şenol sessiz kalmadı, istifa etti

Zonguldak bağlı Gülüç Belde Belediye Başkanı AKP'li Gökhan Mustafa Demirtaş şimdi de tacizle suçlanıyor. İddiaya göre AKP’li Demirtaş, 2017 yılında belediyede işe başlayan kadını yaklaşık 6 ay sözlü olarak taciz etti. Ardından da 2021 yılında başka bir kadına, işe girişinden yaklaşık 2 ay sonra cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi.

Cumhuriyet gazetesinde yer alan iddialara göre AKP’li başkanın kadınlara yönelik tacizi her geçen gün arttı. Demirtaş kendisini savcılığa şikâyet edeceklerini söyleyen kadınları ise “Bana hiçbir savcı dokunamaz ve ettiğin şikâyetle kalırsın. Bunu da ailene ve oğluna olacaklarla ödersin. Belediye başkanlığı görevimi bıraksam dahi senin peşini bırakmam. Hayatı sana zindan ederim” diyerek tehdit ettiği öne sürüldü. Gökhan Mustafa Demirtaş tehditlerin yanı sıra kadınların görev yerlerini de birçok kez değiştirdiği ifade edildi.

KADIN KOLLARI SESSİZ KALMADI

Gülüç Belediyesi AKP Kadın Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Ferihan Şenol tacize göz yummadı. Olayın aydınlatılması için girişimde bulunan Şenol, sonuç alamayınca AKP’den istifa etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yoldan çıktı şu kanalına düştü..

Yoldan çıktı şu kanalına düştü..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık