Ana Sayfa Siyaset Zonguldak MHP İl Yönetimi mazbatısını aldı

Zonguldak MHP İl Yönetimi mazbatısını aldı

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 18 Ekim Pazar günü yapılan kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Varol Demirköse mazbatasını aldı. Kdz. Ereğli'den Ali Toprak, Yakup Yıldırım, Atilla Tarık Semiz, Abdullah Bekar, Erdal Şahin ve Ali Yıldırım Zonguldak MHP İl Teşkilatı listesinde yer alan isimler oldu.

Giriş Tarihi: 21 Ekim 2020 Çarşamba 19:14
Zonguldak MHP İl Yönetimi mazbatısını aldı

Milliyetçi Hareket Partisi'nin 18 Ekim Pazar günü yapılan kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Varol Demirköse mazbatasını aldı.

Kdz. Ereğli'den Ali Toprak, Yakup Yıldırım, Atilla Tarık Semiz, Abdullah Bekar, Erdal Şahin ve Ali Yıldırım Zonguldak MHP İl Teşkilatı listesinde yer alan isimler oldu.

İl yönetimi ile birlikte Zonguldak Adliyesi'ne gelen Varol Demirköse, mazbatasını İlçe Seçim Memuru İlker Türkmen'in elinden aldı.

İl Başkanı Varol Demirköse yaptığı açıklamada, "Milliyetçi Hareket Partisi il teşkilatının 13'ünde olağan il Kongresi yapılmıştır. Biz kongremizi tamamladık. Bu süreçten sonra Genel Başkanı Devlet Bahçeli beyefendinin önce ülkem ve milletim sonra partim ilkesine bağlı kalarak Cumhur ittifakı ruhunu koruyarak yapıcı onarıcı yol gösterir bir siyaset anlayışı ile halkımızın bütün sorunlarına çözüm bulacağız. Biz halka hizmeti hakka hizmet görenek görevimizin başındayız. Ben şu anda bütün yönetim kurulu üyeleri ilçe teşkilatları var. Her kademesinde görev alan arkadaşlarıma teşekkür ederim, sağ olasın abi varolsunlar. Kongremiz Zonguldak için ülkemiz için hayırlı olsun diliyorum "dedi.

YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Kadir Abasız, Hüseyin Edebal, Cevdet Balçık, Mustafa Öztürk, Ercan Alaca, Hasan Kara, Bilge Keskin, Saruhan Çınar, Serdar Yaralı, Mevlüde Yalçıner, Öner Uysal, Türkan Özdemir, Alim Kalıncı, Kemal Yazıcı, Yıldırım Ataman, Halil İbrahim Uzun, Muhammet Tarkan Erenel, Atilla Tarık Semiz, Yakup Yıldırım, Ali TopraK, Erdal Şahin, Abdullah Bekar, Ali Yıldırım, Çetin Çelik, Mustafa Özcan, Yaşar Aksu, Ertuğrul Atabay, Recep Ünlü yer aldı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık