Ana Sayfa Güncel Yeni normalde alışverişin adresi ‘Ereylin AVM’

Yeni normalde alışverişin adresi ‘Ereylin AVM’

Yeni normalde alışverişin adresi ‘Ereylin AVM’

Giriş Tarihi: 19 Haziran 2020 Cuma 18:03
Yeni normalde alışverişin adresi ‘Ereylin AVM’

Normalleşme sürecinin başlamasıyla beraber kapılarını 1 Haziran’da misafirlerine tekrar açan Ereylin Avm, Kdz.Ereğli Belediye Başkanlığı ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı üç ayrı teknik ekip ve Emniyet Müdürlüğü personelleri tarafından yapılan pandemi denetimlerinden tam not aldı.

 

Ereylin Avm, pandemi döneminde sosyal mesafe, maske zorunluluğu, ateş ölçümü, 8 m2’ye bir müşteri düşecek kadar ziyaretçi alımı yapılması gibi uygulamalarla teknik bakım, sağlıklı yaşam konularında aldığı güvenlik önlemleriyle beraber normalleşme sürecine adapte oldu. Ereylin Avm ziyaretçileri ve çalışanlarının sağlığı için resmi makamlar tarafından belirlenen %100 taze hava, hijyen, sosyal mesafe ve diğer tüm kuralları büyük bir özen ile uygulayarak 1 Haziran'da ziyaretçilerine kapılarını tekrar açtı. Havalandırma sistemi, sosyal mesafe kuralları, mağaza içlerindeki kurallar, hijyen, maske uygulamalarının yanında; tuvaletler, yürüyen merdiven küpeşte bantları, cam korkuluklar, asansörler, masa ve sandalye, tüm cihazlar olmak üzere toplamda 27.676 metrekare alan daima dezenfekte edilmektedir. 

Güvenli ve sağlıklı bir alışveriş için bütün önlemler alındı 

Ereylin Avm’de ziyaretçilerin daha konforlu, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için alınan önlemler ve uygulamalar, Kdz.Ereğli Belediye Başkanlığı ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı üç ayrı teknik ekipve Emniyet Müdürlüğü personellerinin katılımıyla yapılan pandemi denetimlerinde yerinde denetlendi. Ereylin Avm’in havalandırma sistemi, sosyal mesafe kuralları, girişlerdeki ateş ölçümü dahil denetimler, mağaza içlerindeki kurallar, hijyen, maske uygulamaları konularında alınan sıkı önlemler Ereylin Avm Yönetimi tarafından yetkili ekiplere anlatıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Balbaloğlu'ndan Eroğlu'na ziyaret

Balbaloğlu'ndan Eroğlu'na ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık