Ana Sayfa Güncel Vali Çınar'dan, Şehit yakınlarına Bilecik ve Bursa Gezisi

Vali Çınar'dan, Şehit yakınlarına Bilecik ve Bursa Gezisi

Vali Çınar'dan, Ereğli'de ikamet eden, Şehit yakınlarına Bilecik ve Bursa Gezisi

Giriş Tarihi: 10 Ekim 2017 Salı 17:00
Vali Çınar'dan, Şehit yakınlarına Bilecik ve Bursa Gezisi

Karadeniz Ereğli'de ikamet eden aziz şehitlerimizin yakınları ile kahraman gazilerimiz ve yakınları Bilecik ve Bursa'yı gezdiler.

Zonguldak Valili'ği Basın bürosundan yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Zonguldak Valisi Ahmet Çınar destekleri ile 50 kişilik bir kafile Bilecik ve Bursa'ya giden şehit yakınları ile gazi ve gazi yakınları ilk olarak Bilecik'e intikal etmiş, Belediye Başkanı Sayın Selim Yağcı ve Bilecik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammet Akgül tarafından karşılanmışlardır.

Şeyh Edebali Türbesini ve Yaşayan Şehir Müzesini gezen kafile sonrasında Söğüt'e geçerek Ertuğrul Gazi Türbesini ziyaret etmiş, Bursa'ya gelinmiştir. Bursa'da Hacivat-Karagöz Müzesi, Tophane, Orhan Gazi ve Osman Gazi Türbeleri, Yeşil Cami, Emir Sultan Camii ve Ulu Camii gezmişlerdir. Bursa'da serbest zaman da geçiren misafirlerimiz 9 Ekim Pazartesi gecesi Zonguldak'a ulaşmışlardır.

Şehit yakınları ile gazi ve gazi yakınlarının gezi programına Kdz. Ereğli Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit ve Dul Yetimleri Derneği Başkanı Mehmet Ali Demirdüğen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Kemal Gümrükçü, İl Müdür Yardımcısı Gülizar Yılmaz' da katılmışlardır.

Kendileri için düzenlenen geziden memnuniyetlerini ifade eden şehit yakınları ve gazilerimiz Valimiz Sayın Ahmet Çınar' a teşekkür etmişlerdir."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ereğli Belediyesi, memurlara en yüksek orandan zam yaptı

Ereğli Belediyesi, memurlara en yüksek orandan zam yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık