Ana Sayfa Güncel Uysal: "Hiçbir şey yapmadık çok şey yaptık”

Uysal: "Hiçbir şey yapmadık çok şey yaptık”

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Hiçbir şey yapmadı diyenler haklı, hiçbir şey yapmadık çok şey yaptık”

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2019 Perşembe 10:36
Uysal:

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 5 yıllık süre içinde yapılan çalışmalara ilişkin olarak 2’şer dakikalık bölümler halinde toplam 7 bölümden oluştuğu öğrenilen “Hizmette 5 Yıl” videolarının ilk bölümünü sosyal medya hesaplarından yayınladı.
“Hiçbir şey yapmadı diyenler haklı, hiçbir şey yapmadık çok şey yaptık” şeklindeki ifadeler ile başlayan videonun ilk bölümünde, yenilenen Atatürk Anıtı, Çocuk Oyun Dünyası, Spor Parkı, Yeni Şantiye, Belediye Hizmet Binası ve Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı gibi hizmetler öne çıkıyor.
Hazırlanan video, “5 yılda kişilere değil, halka hizmet ettik, kimse için değil, daha güzel bir Kdz.Ereğli için çalıştık” ifadelerinin yanı sıra, Büyük Birlik Partisi’nden Belediye Başkan Adaylığını açıklayan Uysal’ın “Kdz.Ereğli için Yeniden “ifadesi ile sonlanıyor.

YORUMLAR
  • yorum2019-01-31 11:14:55Sevim

    Ereglinin girişine park diyo ya ben ne zaman görsem boş kendi çocuklarini göturmüsmü oraya bide çilek koymus hiç çileğe benzetenedim tmam erglide oruranlar biliyodurda bide çarşıdaki kafelerin tuvaletleribe fidin bakın bayanlarınkinin kilidi bile yok pisligi hariç

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Eski Emniyet Müdürü Tektaş'ın acı günü

Eski Emniyet Müdürü Tektaş'ın acı günü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık