Ana Sayfa Güncel Uysal, 7 Renk Tek Yürek Platformunu ağırladı…

Uysal, 7 Renk Tek Yürek Platformunu ağırladı…

Uysal, 7 Renk Tek Yürek Platformunu ağırladı…

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 18:30
Uysal, 7 Renk Tek Yürek Platformunu ağırladı…

Türkiye’nin çeşitli illerindeki 41 federasyon ve derneğin bir araya gelerek oluşturduğu “7 Renk Tek Yürek Platformu’nun üyeleri, “Zonguldak Kültür Gezisi” kapsamında, Kdz. Ereğli’ye geldi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, konukları, Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun da katılımı ile gerçekleşen, öğle yemeğinde ağırladı.

Zonguldak Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Gurbet Altay yaptığı konuşmada, ev sahipliğinden dolayı Başkan Uysal’a teşekkür ederken, 7 Renk Tek Yürek Platformu Başkanı Ömer Erdoğan’da, gösterimi yapılan Ereğli tanıtım filmi üzerine, “Anadolu’nun her tadı ve kokusunu Kdz. Ereğli’ye getirmiş olmaktan dolayı mutluyuz. Ereğli benim için tarih, tad, huzur ve bereket anlamına geliyor.” dedi.

Başkan Uysal konuşmasında, farkı bölgelerden konuklar ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtirken, “Bir olmak, beraber olmak, bilgi paylaşmak, paylaşımcı olmak dünyanın en kıymetli unsurlarından biri. Bu anlamda bu fotoğrafı çok önemsiyorum.” dedi.

İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, “Bu güzel birliktelik de emeği geçenleri kutluyorum. Bazen konuşmalarda “Şu veya bu günlerde her zamankinden daha fazla birlikteliğe ihtiyacımız var.” diyenlere katılmıyorum. Bu güzel topraklarda yaşadığımız müddetçe, bizim her zaman birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Posbıyık'tan başsağlığı ve taziye

Başkan Posbıyık'tan başsağlığı ve taziye

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık