Ana Sayfa Güncel Temsili tören yapıldı

Temsili tören yapıldı

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda çalışan 10, 15 ve 20 yıllık personel, altın ve plaket ile ödüllendirildi.

Giriş Tarihi: 29 Mayıs 2021 Cumartesi 11:57
Temsili tören yapıldı

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nda çalışan 10, 15 ve 20 yıllık personel, altın ve plaket ile ödüllendirildi.

Aynı zamanda Şirketin kuruluşun 56. Yılı kutlamaları kapsamında, şirkette yetkili Türk Metal Sendikası ile imzalanan Toplu İş Sözleşmesinde yer alan maddeye göre; Erdemir’deki çalışma yaşamında10. Yılını dolduran personele Cumhuriyet Altını ağırlığında 1 Adet Erdemir altını, 15 yıllık çalışana 2 Adet Erdemir Altını, 20 yıllık çalışana ise 4 Adet Cumhuriyet Altını hediye edildi. Erdemir tarafından temin edilen hediyelerin yanı sıra aynı personellere birer de plaket takdim edildi.

Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Yakup Yılmaz, Sıcak Haddehaneler Müdürlüğündeki temsili törende yaptığı konuşmada, 1000 dereceye ulaşan sıcaklık karşısında çalışan Erdemir emekçisinin her zaman ödülün en iyisine layık olduğunu belirterek. “bu anlamda, çalışanımızın aldığı hediyeler, alın terlerinin her bir damlası için haklarıdır. Bu tür etkinliklerimizi ne yazık ki pandemi nedeniyle sembolik olarak gerçekleştiriyoruz. Başta sayın Genel Başkanımız Pevrul Kavlak olmak üzere, Genel merkez Yöneticilerimizin ayrı ayrı selamlarını sizlere ulaştırırken, hediyelerinizin hepinize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Düzenlenen sembolik törende; Başkan Yılmaz’ın yanı sıra,  Şube Sekreteri Hakan Eskibina, Şube Teşkilatlandırma Sekreteri Çetin Altay, Sıcak Haddehaneler Direktörü Sinan Bozkurt, Endüstri İlişkiler Müdürü Kerem Çelebi, müdür Mehmet Terzioğlu, Ünite Temsilcisi Oktay Çeviren ile bazı yöneticiler hazır bulundu.

Öte yandan, şirket genelindeki ünitelerde çalışan 10, 15 ve 20 yılını dolduran personellere de plaket ve altın hediyeleri dağıtıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tarafsız değiliz, aksine her zaman taraf olduk..

Tarafsız değiliz, aksine her zaman taraf olduk..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık