Ana Sayfa Güncel “Suriyeliler’in Röntgencilik yaptığı” iddialarına açıklama..

“Suriyeliler’in Röntgencilik yaptığı” iddialarına açıklama..

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı, basın yayın organlarında ‘’Suriyeliler Plajda Röntgencilik yaptı, Röntgencilik yaparken yakalandılar’’ şeklindeki haberler ile ilgili açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 10 Ağustos 2022 Çarşamba 08:47
“Suriyeliler’in Röntgencilik yaptığı” iddialarına açıklama..

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı, basın yayın organlarında "Suriyeliler Plajda Röntgencilik yaptı, Röntgencilik yaparken yakalandılar’’ şeklindeki haberler ile ilgili açıklama yaptı.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, “İlimizdeki bazı basın yayın organlarında ‘’Suriyeliler Plajda Röntgencilik yaptı, Röntgencilik yaparken yakalandılar’’ başlığı altında 07-08/Ağustos 2022 tarihlerinde yayımlanan haberlerle ilgili olarak; Yapılan araştırmalar neticesinde 07.08.2022 tarihinde Filyos Beldesi Sosyete Plajı olarak adlandırılan sahilde; Filyos Beldesinde ikamet eden B.G. (2001) T.U. (1987) isimli şahıslar ile Filyos limanında işçi olarak çalışan H.E. (1978) Y.K. (2001) ve A.S. (1997) isimli şahıslar arasında, işçilerin sahilde bulunan kadınları bakışları ile rahatsız ettikleri gerekçesiyle tartışma başlamış, tartışmaya bölgede planlı Yaya Devriye faaliyetinde bulunan Jandarma personellerimiz tarafından müdahale edilerek kontrol altına alınmıştır.

Konu ile ilgili Darp, Cebir, Tehdit ve Hakaret olayının olmaması ve şahısların birbirlerinden şikâyetçi olmaması nedeniyle B.G., T.U., H.E., Y.K. ve A.S. isimli şahıslar hakkında olaya dair tutanak tanzim edilmiştir.  Filyos Beldesinde 07.08.2022 tarihinde ve geçmiş tarihlerde bahse konu Basın yayın kuruluşlarının haberlerinde yer aldığı şekilde Suriye vatandaşlarının karıştığı herhangi bir olay meydana gelmemiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bıçaklı kavganın sebebi belli oldu

Bıçaklı kavganın sebebi belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık