Ana Sayfa Güncel STK'lardan Başkan Posbıyık'a ziyaret

STK'lardan Başkan Posbıyık'a ziyaret

STK'lardan Başkan Posbıyık'a ziyaret

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2019 Cuma 10:45
STK'lardan Başkan Posbıyık'a ziyaret

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, gün içerisinde Maden Şehitleri Derneği, Muharip Gaziler Derneği, Ziraat Odası, Esnaf Kefalet Odası, Kent Konseyi ve Müsiad yönetimiyle bir araya geldi.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Kdz.Ereğli halkının gösterdiği teveccühle Belediye Başkanı olan Başkan Halil Posbıyık’a ziyaretler sürüyor. İlçedeki bazı STK’lar Başkan Posbıyık’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Başkan Halil Posbıyık, tebrik ziyaretleri kapsamında gün içerisinde Maden Şehitleri Derneği Başkanı Çetin Yiğit ve yönetimini, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Temel Şahin ve yönetimini, Ziraat Odası Başkanı Adil Pulat ve yönetimini, Kent Konseyi Başkanı Yusuf Karaoğlu ve yönetimini, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel ve yönetimini, Müsiad Ereğli Şube Başkanı Abdulkadir Çınar ve yönetimini ağırladı.

STK Başkanları ve üyeleri, Başkan Halil Posbıyık’ı seçim başarısından dolayı tebrik ederek görevinde başarı dilediler.

Nazik ziyaretleri için misafirlerine teşekkür eden Başkan Halil Posbıyık; “El ele vererek birlikte Ereğli’yi ayağa kaldıracağız. Bugüne kadar olduğum gibi her zaman sizlerin yanında olmayı sürdüreceğim. Verdiğiniz güçlü destek ve temennileriniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Posbıyık gün içerisinde ayrıca Ören Mahallesi Muhtarı Halil Sever ve sakinleri ile çok sayıda vatandaşın tebriklerini kabul etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sempati Çocuk Evi, şanslı çocukların yuvası...

Sempati Çocuk Evi, şanslı çocukların yuvası...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık