lösev

Ana Sayfa Güncel Seyhan'ın Rotası hediye dağıtmaya devam ediyor...

Seyhan'ın Rotası hediye dağıtmaya devam ediyor...

Seyhan'ın Rotası hediye dağıtmaya devam ediyor...

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2021 Pazar 17:43
Seyhan'ın Rotası hediye dağıtmaya devam ediyor...

   92.4 Demokrat FM'de, hafta içi her gün saat 08:00 - 13:00 Arasın da yayın yapan Seyhan'ın Rotası programcısı Seyhan DikaySesliler Kuyumculuk'un katkıları ile saat 11:00 - 12:00 Arasında ki zaman dilimin de sunduğu program da bir kişiye çekilişle  "Altın Kolye Ucu" hediye edecek.

Kdz. Ereğli ve Bölge halkının 92.4 Frekansından dinlediği, tüm dünya'ya ise www.demokratfm.com sayfasından ulaştığı Seyhan'ın Rotası programı hafta içi düzenlediği programda saatler tam 11:30’u gösterdiğin de dinleyicileri not tutmaları için bir harf veriyor.

Geçtiğimiz Perşembe günü KCuma günü U - Pazartesi günü Y harflerini dinleyicisi ile paylaşan Seyhan’ın Rotası yeni bir haftanın yeni günün de saatler 11:30’u gösterdiğinde dinleyicileri ile harf paylaşmaya devam edecek.

Yapmanız gereken sadece Seyhan Dikay’ın sizlere hafta içi her gün verdiği harfleri not almak ve 20 Gün sonra yapılacak çekilişe 0372 300 09 990532 778 37 28 Numaralı telefonlara adınızı ve soyadınızı yazdırmak ve ya facebook sayfası Seyhan Dikay’ın paylaşacağı foto altına etiket yaparak yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz.

Bir Radyo programından çok daha fazlası için Seyhan’ın Rotası size yeter.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Süleymanbeyler, Dağlıca ve Yalnızçam köylerinde inceleme

Süleymanbeyler, Dağlıca ve Yalnızçam köylerinde inceleme

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık