Ana Sayfa Güncel Şampiyon Takım, Cumhuriyet Altını ile Ödüllendirildi...

Şampiyon Takım, Cumhuriyet Altını ile Ödüllendirildi...

Şampiyon Takım, Cumhuriyet Altını ile Ödüllendirildi...

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2019 Çarşamba 13:46
Şampiyon Takım, Cumhuriyet Altını ile Ödüllendirildi...

Ereğli Belediye Meclisi yeni yılın ilk toplantısının ilk oturumu Belediye Başkanı Hüseyin Uysal başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda, Türkiye Şampiyonu olan Kdz.Ereğli Belediyesi Oturarak Voleybol Takımı sporcuları cumhuriyet altını ile ödüllendirildi. Toplantıda ayrıca denetim komisyonu üyeleri belirlendi.

Ereğli Belediye Meclisi 2019 yılı Ocak ayı toplantısının ilk oturumu Atatürk Kültür Merkezinde Belediye Başkanı Hüseyin Uysal başkanlığında gerçekleştirildi.

Başkan Hüseyin Uysal, toplantı öncesi meclis üyeleri, katılımcılar ve tüm Kdz.Ereğli halkının yeni yılını kutladı. Meclis gündemi gereğince, 2019 yılı için Meclis çalışma takvimi her ayın Çarşamba günü saat 10.00’da, meclis yıllık tatilinin ise Ağustos ayı olarak devam etmesi için karar alındı.

DENETİM KOMİSYONU BELİRLENDİ

Meclis toplantısında 2019 yılı yerel seçim takvimine kadar görev yapacak denetim komisyonu üyeleri belirlendi. Gizli oyla yapılan seçim sonucunda AK Parti Grubundan Sezai Meriç, Turgay Aydın ve Hacı Mahmut Kırkpınar, CHP Grubundan ise Kemal Özer ve Fikret Fota denetim komisyonuna seçildiler.

ŞAMPİYONLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Karadeniz Ereğli Belediye spor Kulübüne ayni ve nakdi yardım yapılmasınında onaylandığı toplantıda, Türkiye Şampiyonu olan Kdz.Ereğli Belediye Amatör Spor Kulübü Bedensel Engelliler Kategorisi Oturarak Voleybol Takımı sporcuları ödüllendirildi. 15 sporcuya birer tam cumhuriyet altını ödülü verilecek.

Karadeniz Ereğli Belediye Meclisinin Ocak ayı 2. oturumu yarın sabah aynı yer ve saatte gerçekleştirilecek.

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz İşte Sevgi Barış Dostluk Ödüllerinin Tarihi!

İşte Sevgi Barış Dostluk Ödüllerinin Tarihi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık