Ana Sayfa Siyaset Şahin: "Ereğli’ye yakışır düğün Salonu inşa edeceğiz"

Şahin: "Ereğli’ye yakışır düğün Salonu inşa edeceğiz"

Şahin: "Ereğli’ye yakışır düğün Salonu inşa edeceğiz"

Giriş Tarihi: 26 Mart 2019 Salı 18:10
Şahin:

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin Kışla Mahallesi’nde hayata geçireceği Düğün ve Kongre Salonları Projesi’ni seslendirdiği film ile anlattı.

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin tüm projelerini halkın talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırladıklarını belirterek, profesyonel proje ekibi tarafından hazırlanan Düğün ve Kongre Salonları Projesi’ni Ereğli halkına anlattı.

Ereğli Belediyesi’ne ait halkın rahatça kullanabileceği bir düğün salonu olmadığını ifade eden AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Erol Şahin, Ereğli’ye yakışır bir Düğün Salonu inşa edeceklerini belirtti. Şahin konuşmasında, “ Sevgili hemşerilerim, hayatımızın en anlamlı günlerinden birisi evlendiğimiz gündür. Düğün salonları da bunun ayrılmaz bir parçasıdır. Kdz. Ereğli’de evlenecek olan gençlerimiz belediyemize ait, Ereğli’ye yakışır bir düğün salonuna kavuşamamıştır. Kavaklık ’ta halen hizmette olan, yer altına indiğimiz düğün salonumuz Ereğli halkına layık değildir. Belediye Başkanlığımızda Kışla Mahallesi, Potbaşı Mevkii’ne Türkiye’mizin en güzel düğün salonunu inşa edeceğiz. Eski belediye şantiyesinin bulunduğu 13 bin 500 metrekare alana aynı anda 3 etkinlik yapılabilecek, 1500 ve 500 kişilik düğün ve kongre salonları ile açık alan düğün hizmeti verebilecek bir tesis kazandırılacaktır. Söz konusu bu alanda yeteri kadar araç otoparkı olacaktır. Evlenecek tüm gençlerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık