Ana Sayfa Eğitim “Özel çocukların hayatında özel olmak isteyenler…”

“Özel çocukların hayatında özel olmak isteyenler…”

“Özel çocukların hayatında özel olmak isteyenler…”

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2019 Salı 18:51
“Özel çocukların hayatında özel olmak isteyenler…”

Ereğli Erdemir İlköğretim Okulunda özel çocuk annesi ve özel eğitim öğretmeninin çabaları ile özel bireyler için özel eğitim anasınıfı açılıyor.

Erdemir İlköğretim Okulunda özel bireylerin ( Down Sendromlu, orta derece zihinsel yetersizliği bulunan) eğitim alabilmesi için anasınıfı açılıyor. Özel Eğitim Öğretmeni Sevda Ekici ile Sosyal Hizmet Uzmanı ve özel birey annesi Neslihan Doğan anasınıfının açılmasında öncülük ediyor. Neslihan Doğan ve Sevda Ekici özel birey eğitim anasınıfında eksik olan materyallerin tamamlanması için ‘ÖZEL ÇOCUKLARIN HAYATINDA ÖZEL OLMAK İSTEYENLER BUYURUN’ adında kampanya başlattı.

Sosyal Hizmet Uzmanı ve özel birey annesi Neslihan Doğan özel bireylerin eğitiminin hassas olduğuna değinerek; “Bu konuda çok hassas olduğunu ve özel eğitim anasınıfını tüm yardımseverlerle birlikte donatmak istediğini, her yıl bu çocuklar kullanacak belki de sayıları artacak. Lütfen duyarlı olan herkesi bizim kampanyamıza davet ediyoruz özel çocuklarımızın hayatında özel yerlerini almak isteyen herkesi bekliyoruz.

Erdemir ilkokulunda bir ilk olarak açtığımız özel çocuklar için açtığımız özel anasınıfımıza gerekli materyaller için başlattığımız kampanyaya katılımlarınızı bekliyoruz.’ dedi.

Sosyal Hizmet Uzmanı ve özel birey annesi Neslihan Doğan Tel: 0 555 721 89 14

Özel Eğitim Öğretmeni Sevda Ekici Tel: 0 530 239 37 49

Erdemir İlkokulu İBAN:  TR 88 0001 00 0051 2901 6867 5001

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık