Ana Sayfa Güncel Özcan: "Sizin egolarınızı TSO üyesi kabullenmeyecektir"

Özcan: "Sizin egolarınızı TSO üyesi kabullenmeyecektir"

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Niyazi Özcan yazılı bit açıklama yaparak; TSO’nun esnafına sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2021 Pazartesi 16:41
Özcan:

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Niyazi Özcan yazılı bit açıklama yaparak; TSO’nun esnafına sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Açıklama şöyle:

Olağanüstü bu durumda iş dünyamıza sahip çıkmamız gerekir. Fırtına kopuyor,  yağmur başladı. Sen şimdi şemsiye vazifesi yapmayacaksan, ne zaman yapacaksın be kardeşim? Bölgemizin lokomotifi Erdemirdir ve var oluşunla gurur duyuyoruz. Mevcut olan tedarikçilerini kendisinin kalkındığı gibi kalkındırması gerekir.  Yok etmesi  Erdemir’e birşey kazandırmaz.  Biraz düşünmesi gerekir. Pandemi süreci olağan bir durum değildir. Olağanüstü bir durumdur sorun büyüktür.  Başta nakliye sektörü olmak üzere sac sanayi ve talaşlı imalatçımıza sahip çıkmamız gerekir. Her sektör kendi içinde ele alınıp sorunlar masaya yatırılması gerekir. 1 kuruşuna zeval getirmememiz lazım.  Gelir bu kadar zamların ard arda geldiği bir dönemde, hiç kimse milyar dolar kar açıklayan Erdemir tarafında yer alamaz. Sayın sivil toplum örgütü lideri; ivedilikle lokomotif sektörlerle toplantı yapıp, sorunları çözün ve eylem planlarınızı ortaya koyun bugün kamyoncunun 50 tonla gitmesi bize birşey kazandırmaz. Bugüne kadar kandıklarımızı yok eder. Ereğli’deki iş dünyamızın kalkanı olmamız gerekir.  Yılların bana vermiş olduğu tecrübelere  dayanarak, Kdz Ereğli’nin lokomotifi sanayi nakliye ve sac ticaretidir. Ticaret ve Sanayi odamızın başkanı bu üç sektörü çok iyi bilmesi gerekir. Dediğim her basın açıklamamda mevcuttur. İş dünyamız geleceğini siyaset üzerine inşa edecek olan arkadaşlara emanet etmeyecektir.  Şehrimize ihanet etmeyin. Sizin egolarınızı TSO üyesi kabullenmeyecektir.  

Niyazi ÖZCAN 

Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Merdivenlerden yuvarlanan küçük çocuk ağır yaralandı...

Merdivenlerden yuvarlanan küçük çocuk ağır yaralandı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık