Ana Sayfa Güncel Milletvekili Yavuzyılmaz'dan yeni yıl mesajı

Milletvekili Yavuzyılmaz'dan yeni yıl mesajı

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, 2021 yılı için mesaj yayımladı.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2020 Çarşamba 19:52
Milletvekili Yavuzyılmaz'dan yeni yıl mesajı

Yavuzyılmaz, 2021 yılı mesajında şu ifadeler yer aldı: “Üzücü olayları, acıları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşma umutlarımızı canlı tutarak, yeni bir yıla giriyoruz.

Her yeni yıl, getirdiği iyimserlik ortamıyla, bireylerin olduğu kadar, ulusların ve ülkelerin de geleceğe dönük umutlarını ve beklentilerini artırmaktadır. 2021 yılının ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk getirmesini diliyorum.

Geride bıraktığımız yıl ülkemiz ve dünya açısından önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl olmuştur. Maalesef 2020 yılı başlarında tüm Dünya da etkisini gösteren Pandemi süreci ülkemizde de derin bir etki bırakırken 20 bin 135 vatandaşımızın hayatına mal olmuştur. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza, sağlık çalışanlarımıza bir kez daha rahmet dilerken bu süreçte yaklaşık 1 Milyon 100 bin sağlık çalışanımızın verdiği mücadele için kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Yaklaşık 10 aydır yılmadan vatandaşlarımızın sağlığı için mücadele eden sağlıkçılarımızın haklı beklentilerinin amasız fakatsız gerçekleştirilmesi hepimizin görevi olmalıdır.

 2021 yılı umutlarımızın yeşerdiği bir yıl olması en büyük temennimiz iken, Devletimize ve merkezi hükümetimize de birçok sorumluluk yüklemektedir. Yaşanan ekonomik krizin etkilerinin vatandaşlarımızı daha fazla yıpratmadan bunlara çözümler üretilmesi sadece geçici çözümlerle değil yapılacak karşılıksız desteklerle mümkündür. Yine bu yıl ülkemize gelecek olan aşılarında biran önce tüm vatandaşlarımıza ulaştırılması bu konuda yapılacak en büyük görevlerden biridir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılının tüm vatandaşlarımıza sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımıza selam ve saygılarımı sunuyorum.”

 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehit'in ablasından AK Parti'ye teşekkür

Şehit'in ablasından AK Parti'ye teşekkür

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık