Ana Sayfa Güncel Milletvekili Demirtaş'tan yeni yıl mesajı

Milletvekili Demirtaş'tan yeni yıl mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, 2020’nin bitişiyle beraber yeni yıl mesajı yayınladı.

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2020 Çarşamba 19:51
Milletvekili Demirtaş'tan yeni yıl mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, 2020’nin bitişiyle beraber yeni yıl mesajı yayınladı.

 Koronavirüsle mücadele noktasında yeni yılda uygulanmaya başlayacak aşılarla beraber etkili tedbirlerin hayata geçirilmesi gerektiğini ifade eden Demirtaş, “Tüm Dünya’nın heyecanla ve coşkuyla karşıladığı 2020 yılı, ne yazık ki beraberinde kuraklık, salgın, savaş ve acılarla geldi.

Yeni yılda Koronavirüs ile mücadele konusunda, özellikle aşıların ülkemizde uygulanmaya başlamasıyla beraber yeni etkin tedbirler de alınmalı. Bu tedbirler uygulanırken esnafın ve vatandaşın maddi durumu, gençlerin eğitim hayatı göz önünde bulundurularak çözüm sağlayacak yardımlar hayata geçirilmeli.  

 “Yeni yılda Cumhuriyet Halk Partisi olarak iktidar yürüyüşümüze ve erken seçim çağrılarımıza devam edeceğiz. Esnafımızın, çiftçimizin, üreticimizin, memurumuzun, öğrencimizin ve yurttaşımızın içerisinde bulunduğu durumun farkındayız ve bu durum bizleri derinden üzmektedir.

 Bu düşüncelerle yeni yılı karşılarken, ülkem için yeni yılın yeni umutlar getirmesini temenni ediyor, huzur, barış, sağlık ve mutluluğun her noktada hâkim olmasını diliyorum”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehit'in ablasından AK Parti'ye teşekkür

Şehit'in ablasından AK Parti'ye teşekkür

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık