Ana Sayfa Güncel Meslektaşlardan sürpriz kutlama ziyareti…

Meslektaşlardan sürpriz kutlama ziyareti…

Meslektaşlardan sürpriz kutlama ziyareti…

Giriş Tarihi: 28 Eylül 2017 Perşembe 15:36
Meslektaşlardan sürpriz kutlama ziyareti…

Gazetemizin 5. kuruluş yıldönümü dolayısıyla Anadolu Ajansı Kdz. Ereğli Muhabiri ve Önder Gazetesi Sorumlu Müdürü Mustafa Kemal Bektaş, Demokrat Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İzzet Aslanbay, Ereğli Fm Haber Sorumlusu Şafak Negüzel, Haber Hayat Gazetesi Muhabiri Fahrettin Özaydın Gazete ofisimizi ziyaret ederek,  S Rota Haber Gazetesinin  5. kuruluş yıldönümünü kutladılar. Ve daha uzun yıllar S Rota Haber Gazetesi'nin başarılı yayın hayatının devam etmesini temenni ettiklerini belirttiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dikay ise; kuruluş yıl dönümlerini kutlayan,böyle anlamlı bir günü unutmayıp sürpriz yapan meslektaşlarına teşekkür ettiğini belirtti.

Öte yandan, Ereğli Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fikri Kapan, 67300 Dergisi İmtiyaz sahibi Aykut Ateş, CHP Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Asiye Sarı, Türk Hava Kurumu Kdz. Ereğli Şube Başkanı Muhammet Likoğlu, Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde görevli Ali Ceylan, Dilara Güzellik Salonu sahibi Songül Ovalı’ da telefon ve mesaj ile Gazetemizin 5. Kuruluş yıldönümünü kutladıkları için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 3 esnaf, Gazi ve Şehit aileleri için kampanya başlattı...

3 esnaf, Gazi ve Şehit aileleri için kampanya başlattı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık