Ana Sayfa Güncel “Layık olmayana iltifat, layık olana hakaret"

“Layık olmayana iltifat, layık olana hakaret"

“Layık olmayana iltifat, layık olana hakaret"

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2017 Pazartesi 13:12
“Layık olmayana iltifat, layık olana hakaret

Seyhan Dikay'ın 103. Sayıda yer alacak Köşe yazısından bir paragraf, devamı S Sota Haber Gazetesi'nde...

Ereğli’de Resmi ilan alan 5 olmak üzere toplam 6 günlük gazete, haftalık ve 15 günde bir yayımlanan neredeyse kayıtlı kayıtsız 40’a yakın gazete var.

 Ereğli’nin sorunlarını, sıkıntılarını sürekli gündemde tutan, ilçemiz yöneticilerinin her türlü çalışmasını, halkın sorunlarını ifade eden gazetelerin azınlıkta olduğu bir gerçektir. Bu kaliteli gazeteler bir kenara bırakılıyor, diğerlerine bakıyoruz ve üzülüyoruz.
Niye mi? Akşama kadar orada burada ayağını sürüyüp geziyorlar. Tehdit ve şantajla ihale ve rant peşinde koşuyorlar. Akşam internet başına geçip, kurumlardan gelen e-maillerle ve bizim gazetelerden aşırdıkları haberlerle, Ereğli’nin sorunlarından bihaber, sözde gazetelerini yayınlıyorlar! Sonra da “gazeteciyim!” diye el üstünde tutuluyorlar! Bizimle aynı kefeye konuluyor ve pastadan pay alıyorlar! Ayda yılda bir gazete çıkarıyorlar, çantalarında gezdirip valiye, kaymakama, milletvekillerine, belediye başkanlarına, siyasetçilere “İşte benim gazetem bu!” diyorlar. Sonrada başlıyorlar abone yapıp, reklam topluyorlar ve fatura kesiyorlar! Hiç kimse bunlara ofisin var mı? Varsa şayet ruhsatın var mı? Bir odaya üye misin.? Künye’de yer alan kişiler gerçekten de bu kurumda mı çalışıyor diye sormuyor.!

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 3 esnaf, Gazi ve Şehit aileleri için kampanya başlattı...

3 esnaf, Gazi ve Şehit aileleri için kampanya başlattı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık