Ana Sayfa Güncel Köylerin sorunları ne zaman çözülecek?

Köylerin sorunları ne zaman çözülecek?

Köylerin ve köylülerin sorunlarını yerinde tespit edin...

Giriş Tarihi: 9 Ekim 2017 Pazartesi 23:42
Köylerin sorunları ne zaman çözülecek?

S Rota Haber olarak soruyoruz...
Ereğli,ye bağlı köylerin sorunlarına ne zaman el atılacak? .Belediye Başkanı, etkili ve yetkili kişiler zaten kent merkezi ile ilgilenmektedir..Mülki amir köylerde ki sorunlar ile ilgili ne zaman çözüm mercii olacak.? Köy muhtarları ve köy halkı ile görüşülerek  sıkıntılarına ne zaman merhem olacak.?

Suyu olmayan, yolları bozuk v.b g.b pek çok sıkıntısı, olan Ereğli'ye bağlı köylerimiz mevcut. Köy halkı hizmet bekliyor.
Ereğli'de gerçekleştirilen "Vatandaşla buluşma"  adı altında düzenlenen toplantılarda bir elin beş parmağını geçmeyecek şekilde halk mevcut, geri kalan ise mahalle muhtarlarıdır. Köydeki vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında halk toplantıları yapılmalı, sıkıntıları ve dertleri dinlenilmeli, çözüm odaklı çalışmalar başlatılmalıdır. Köylerin genelinde yol, su, kanalizasyon ve diğer altyapı gibi sorunlar göze çarpmaktadır, bu sorunların kaçı 2017 yılı yatırım programı dahilinde yapıldı.? Köylerin ve köylülerin sorunlarını yerinde tespit edin...Köyler ve köylümüz kaderi ile baş başa bırakılmamalıdır.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Ereğli Belediyesi, memurlara en yüksek orandan zam yaptı

Ereğli Belediyesi, memurlara en yüksek orandan zam yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık