Ana Sayfa Güncel Köpek ölmüş, gözaltına alınmıştı… Adliyeye çıkarıldı...

Köpek ölmüş, gözaltına alınmıştı… Adliyeye çıkarıldı...

Köpek ölmüş, gözaltına alınmıştı… Adliyeye çıkarıldı...

Giriş Tarihi: 12 Şubat 2019 Salı 18:22
Köpek ölmüş, gözaltına alınmıştı… Adliyeye çıkarıldı...

 Ereğli'ye bağlı Yalnızçam köyünde patpat olarak adlandırılan tarım aracına asılması sonucu hayatını kaybeden köpeği patpata bağlayan T.D. savcılık makamınca serbest bırakıldı. Adliye önünde toplanan Gönülden Hayvan Sevenler Derneği üyeleri, T.D. nin yaptığı olayın ardından köylere giderek farkındalık çalışması yapacaklarını ifade ettiler.

Ereğli’ de geçtiğimiz gün meydana gelen olayda Dağlıca köyünde oturan T.D. nin kullandığı patpatın kasasına iple bağlanan köpek hayatını kaybetmiş, daha sonra da ormanlık alandaki çöplük alana atılmıştı. Haberin yayınlanmasının ardından harekete geçen İlçe Jandarma komutanlığı ekipleri, olayı gerçekleştiren T.D. yi gözaltına almıştı. Jandarma’ da ifadesi tamamlanan ve Adliyeye sevk edilen T.D. meydana gelen olayın ardından kabahatler kanununa göre para cezası kesilerek serbest bırakıldı.

YORUMLAR
  • yorum2019-02-17 15:28:42Emrah Akpınar

    Köpek ölmemiş!Ölen Köpek değil! Adalet,savcı,hakim,İnsanlık ölmüş.Köylü ölmüş..Bu Köylü Halkı Deprem olduğunda göçük altında kalanları Köpeklerin bulduğunu çabuk unutmuş..Köpekler nankör değil ama İnsanlar Kediden bile Nankör.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sevinç Günsel hayatını kaybetti

Sevinç Günsel hayatını kaybetti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık